3.7 C
Αθήνα
Ιανουάριος 17, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

EΠΣA: Τα αποτελέσματα του σαββατοκύριακου (16-17/2)

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

1.

ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄

Σάββατο

16/02/19

15:00

ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.

1-0

2.

ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)

Σάββατο

16/02/19

15:00

ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.

1-3

3.

ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ΡΟΥΦ

Σάββατο

16/02/19

15:30

ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.

3-0

4.

ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ

ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄

Κυριακή

17/02/19

15:00

ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.

3-0

5.

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

Κυριακή

17/02/19

15:00

ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.

1-1

6.

ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ

ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)

Κυριακή

17/02/19

15:00

 

0-3 α.α.

7.

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ

ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

Κυριακή

17/02/19

15:00

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΔΕΤΣΗ Μ.

2-3

8.

ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ)

Κυριακή

17/02/19

15:00

ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.

0-4

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

9.

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ

ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)

Σάββατο

16/02/19

15:00

ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΖΑΝΗΣ Σ.

0-0

10.

ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄

Σάββατο

16/02/19

15:00

ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.

1-0

11.

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ

ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ

Σάββατο

16/02/19

15:00

ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΔΕΤΣΗ Μ.

0-3

12.

ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ

Κυριακή

17/02/19

11:00

ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.

0-0

13.

ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΡΟΥΦ

ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

Κυριακή

17/02/19

15:00

ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν.

1-1

14.

ΙΑΣΩΝ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΙΛΙΟΥ

Κυριακή

17/02/19

15:00

ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.

0-3

15.

ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ

ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ)

Κυριακή

17/02/19

15:00

ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.

3-0

16.

ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΧΑΪΔΑΡΙ

ΤΑΥΡΟΥ Α΄(ΣΠ. ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)

Κυριακή

17/02/19

15:00

ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.

5-0

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

17.

ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΠΟΨ

ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

Σάββατο

16/02/19

15:00

ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.

0-0

18.

ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ

ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ)

Σάββατο

16/02/19

15:00

ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.

1-4

19.

ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ

ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

Σάββατο

16/02/19

15:00

ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.

1-2

20.

ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

ΓΟΥΔΗ

Κυριακή

17/02/19

15:00

ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.

3-1

21.

ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄

Κυριακή

17/02/19

15:00

ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.

1-1

22.

ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ

ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ)

Κυριακή

17/02/19

15:00

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΤΖΕΛΟΣ Ν.

2-0

23.

ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ

Κυριακή

17/02/19

15:30

ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΠΙΤΣΟΣ Ν.

6-0

24.

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

Κυριακή

17/02/19

15:30

ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.

1-2

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

25.

ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ

ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ)

Σάββατο

16/02/19

15:00

ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΙΣΣΑ Α., ΤΖΙΚΑΣ Ε.

0-2

26.

ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ

ΓΛΥΦΑΔΑΣ

Σάββατο

16/02/19

15:00

ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.

0-3

27.

ΒΥΡΩΝ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ

ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ)

Σάββατο

16/02/19

15:00

ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΙΤΣΟΣ Ν.

1-2

28.

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ

ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ)

Σάββατο

16/02/19

15:00

ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.

0-1

29.

ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ

ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

Σάββατο

16/02/19

15:00

ΣΤΑΜΟΣ Β., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΥΛΗΣ Δ.

0-1

30.

ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ

ΥΜΗΤΤΟΥ

Σάββατο

16/02/19

15:00

ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.

2-5

31.

ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

Σάββατο

16/02/19

15:00

ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.

0-3

32.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΠΕΥΚΗ

ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

Κυριακή

17/02/19

15:00

ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.

1-2

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

33.

ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ

ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)

Σάββατο

16/02/19

15:00

ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.

3-2

34.

ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ

ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

Σάββατο

16/02/19

15:00

ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.

2-1

35.

ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ

ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ

Σάββατο

16/02/19

15:00

ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.

0-1

36.

ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)

Σάββατο

16/02/19

15:15

ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ.

1-0

37.

ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ)

Κυριακή

17/02/19

11:00

ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΟΝΤΟΣ Κ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.

3-0

38.

ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄

Κυριακή

17/02/19

15:00

ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ.

0-8

39.

ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ

ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ

Κυριακή

17/02/19

15:00

ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.

1-3

40.

ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.

Κυριακή

17/02/19

15:00

ΟΝΤΟΣ Κ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι.

1-0

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

41.

ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΦΟΒΟΣ

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

Κυριακή

17/02/19

09:30

ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΤΖΑΝΗΣ Θ.

3-2

42.

ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)

Κυριακή

17/02/19

09:30

ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.

2-2

43.

ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ

Κυριακή

17/02/19

09:30

ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.

2-1

44.

ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)

Κυριακή

17/02/19

10:30

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΝΑΣΗΣ Σ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.

3-0

45.

ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ

ΙΛΙΟΥ

Κυριακή

17/02/19

11:00

ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.

0-2

46.

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)

Κυριακή

17/02/19

15:30

ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΜΠΕΝΟΣ Α.

1-4

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

47.

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ

ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.

Σάββατο

16/02/19

15:00

ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.

0-2

48.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ

ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ

Σάββατο

16/02/19

15:00

ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.

0-0

49.

ΤΑΤΑΥΛΑ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)

Κυριακή

17/02/19

11:00

ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π.

3-1

50.

ΑΡΙΩΝ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΥΜΗΤΤΟΥ

Κυριακή

17/02/19

11:00

ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΝΑΟΥΜ Δ., ΟΡΦΑΝΟΣ Β.

3-0

51.

ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ

ΡΟΥΦ

Κυριακή

17/02/19

15:00

ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.

0-2

Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

52.

ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ

ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.

Κυριακή

17/02/19

11:00

ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.

0-1

53.

ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.

ΝΗΑΡ. ΗΣΤ

Κυριακή

17/02/19

11:30

ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.

1-2

54.

ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

Κυριακή

17/02/19

12:30

ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.

2-0

55.

ΠΛΑΤΩΝ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ

Κυριακή

17/02/19

12:30

ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΛΑΡΟΣ Δ.

1-1

56.

ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ

Κυριακή

17/02/19

15:00

ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.

1-2

57.

ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)

Κυριακή

17/02/19

15:15

ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ., ΒΡΑΝΑΣ Ι.

0-1

Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

58.

ΠΑΤΗΣΙΑ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ

ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ

Σάββατο

16/02/19

15:00

ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.

1-3

59.

ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ

ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄

Σάββατο

16/02/19

15:00

ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π.

1-2

60.

ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ

ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ)

Σάββατο

16/02/19

15:00

ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.

5-0

61.

ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ

Σάββατο

16/02/19

15:00

ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.

0-3

62.

ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ

ΡΟΥΦ

Κυριακή

17/02/19

11:30

ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.

1-1

63.

ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΜΑΡΟΥΣΙ

ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)

Κυριακή

17/02/19

12:30

ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ.

1-1

 

Related posts

Π.Α.Ο. Δόξα Βύρωνος: Στηρίζει την τοπική αγορά

Γιώργος Ανανίδας

Το πρόγραμμα της ΕΠΣΑ στα εξ’ αναβολής (Τετάρτη 22/3) παιχνίδια

Abola Team 3

Κληρώνει στην Αθήνα-Τι ισχύει για τις ηλικίες των ποδοσφαιριστών

Ρένος Γιαμπουράς