11.2 C
Αθήνα
Ιανουάριος 26, 2021
Abola.gr
ΕΠΣΔΑ

ΕΠΣΔΑ: Τα αποτελέσματα του σαββατοκύριακου (16-17/2)

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(17η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

1.

ΒΥΖΑΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)

Τετάρτη

13/02/19

15:30

ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ.

0-0

2.

ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ

Σάββατο

16/02/19

15:00

ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΝΑΚΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ)

0-2

3.

ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ – Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ

ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣ

Σάββατο

16/02/19

15:00

HABILAJ A., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΛΣΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ )

1-3

4.

ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. – Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ

ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ

Κυριακή

17/02/19

15:00

ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)

0-0

5.

ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ

ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ

Κυριακή

17/02/19

15:00

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ., ΝΑΚΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΛΣΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ )

0-1

6.

ΒΥΖΑΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ)

Κυριακή

17/02/19

15:00

ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΡΟΜΟΥΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)

4-0

7.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ – ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ

ΜΑΓΟΥΛΑΣ

Κυριακή

17/02/19

15:00

HABILAJ A., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α., ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ)

1-1

8.

ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ

Κυριακή

17/02/19

15:30

ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΚΟΥΡΟΜΠΥΛΙΑ Χ., ΚΡΕΤΣΙΜΟΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ )

2-2

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(17η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

9.

ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ

Σάββατο

16/02/19

15:00

ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)

0-3

10.

ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ

ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ

Σάββατο

16/02/19

15:00

ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ)

1-2

11.

ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ – Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝ

Σάββατο

16/02/19

16:00

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΟΚΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)

1-0

12.

ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ

Κυριακή

17/02/19

11:00

ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ)

0-0

13.

ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ

Κυριακή

17/02/19

11:00

ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΙΜΙΚΟΣ ΠΑΡΗΣ)

4-0

14.

ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ

Κυριακή

17/02/19

15:00

ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΝΤΖΕΛΕΠΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)

0-2

 

Related posts

Τον επιθετικό Μάριο Καραγιαννόπουλο έκλεισε ο Ηρακλής Ελευσίνας

Abola Team 3

Τα αποτελέσματα του Σαββάτου (28/10) σε Α’ και Β’ ΕΠΣΔΑ

Abola Team 3

Οι διαιτητές και οι παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (21 και 22/4) στην ΕΠΣΔΑ, τα αποτελέσματα στα δύο ματς της Β’ κατηγορίας (Πέμπτη 19/4) και αποφάσεις της Πειθαρχικής Επιτροπής και οι ανακοινώσεις για τις Μικτή Νέων-Παίδων

Abola Team 3