20.3 C
Athens
Νοέμβριος 21, 2019
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΕΠΣ Πειραιά: Το πρόγραμμα του ερχόμενου σαββατοκύριακου (23-24/2)

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

1.

ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ

ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩ

Σάββατο

23/02/19

15:30

   

2.

ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

Σάββατο

23/02/19

16:00

   

3.

ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ

ΜΟΣΧΑΤΟΥ

Κυριακή

24/02/19

13:30

   

4.

ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ

ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ

Κυριακή

24/02/19

16:00

   

5.

ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

Κυριακή

24/02/19

16:00

   

6.

ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»

Κυριακή

24/02/19

16:00

   

7.

ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ

ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»

Δευτέρα

25/02/19

16:00

   

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

8.

ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»

Σάββατο

23/02/19

16:00

   

9.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ

Σάββατο

23/02/19

16:00

   

10.

ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

ΝΙΚΑΙΑΣ

Σάββατο

23/02/19

16:00

   

11.

ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ

ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

Κυριακή

24/02/19

13:30

   

12.

ΚΑΡΑΒΑΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ

ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ

Κυριακή

24/02/19

13:30

   

13.

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ

Κυριακή

24/02/19

13:30

   

14.

ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

ΜΟΣΧΑΤΟΥ

Κυριακή

24/02/19

16:00

   

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

15.

ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»

Σάββατο

23/02/19

16:00

   

16.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ

ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

Σάββατο

23/02/19

16:00

   

17.

ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ

ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ

Σάββατο

23/02/19

16:00

   

18.

ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»

Κυριακή

24/02/19

13:30

   

19.

ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ

ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»

Κυριακή

24/02/19

13:30

   

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

20.

ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ

ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ

Σάββατο

23/02/19

16:00

   

21.

ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ

ΜΟΣΧΑΤΟΥ

Κυριακή

24/02/19

11:00

   

22.

ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΘΗΣΕΑΣ

ΝΙΚΑΙΑΣ

Κυριακή

24/02/19

11:00

   

23.

ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

ΝΙΚΑΙΑΣ

Κυριακή

24/02/19

13:30

   

24.

ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ

ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

Κυριακή

24/02/19

16:00

   

25.

ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ

ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ

Κυριακή

24/02/19

16:00

   

26.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ

ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ

Κυριακή

24/02/19

16:00

   

Γ Κατηγορία
(18η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

27.

ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ

ΜΟΣΧΑΤΟΥ

Σάββατο

23/02/19

16:00

   

28.

ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ – ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ

ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ

Κυριακή

24/02/19

11:00

   

29.

ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ

ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

Κυριακή

24/02/19

12:00

   

30.

ΑΣ ΚΩΦΩΝ – ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ

ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ

Κυριακή

24/02/19

13:30

   

31.

ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ

ΝΙΚΑΙΑΣ

Κυριακή

24/02/19

16:00

   

32.

ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

Κυριακή

24/02/19

16:00

   

 

Related posts

Τα αποτελέσματα στα εξ’ αναβολής ματς (Τετάρτη 29/11) στον Πειραιά και αποφάσεις της Πειθαρχικής Επιτροπής

Abola Team 3

Με το «δεξί» το Νέο Ικόνιο

Nάσος Φακίδης

ΕΠΣ Πειραιά: Κλήση Μικτής Νέων

Nάσος Φακίδης