26.8 C
Αθήνα
Σεπτέμβριος 21, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΕΠΣΑ: Το πρόγραμμα του ερχόμενου σαββατοκύριακου (23-24/2)

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

2.

ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ)

Σάββατο

23/02/19

15:00

   

3.

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)

Σάββατο

23/02/19

15:00

   

4.

ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

Σάββατο

23/02/19

15:00

   

5.

ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄

Κυριακή

24/02/19

15:00

   

6.

ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ

Κυριακή

24/02/19

15:00

   

7.

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄

Κυριακή

24/02/19

15:00

   

8.

ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ

ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

Κυριακή

24/02/19

15:00

   

9.

ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ)

Κυριακή

24/02/19

15:00

   

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

10.

ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

Σάββατο

23/02/19

15:00

   

11.

ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ

ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.

Σάββατο

23/02/19

15:00

   

12.

ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)

Κυριακή

24/02/19

11:30

   

13.

ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄

Κυριακή

24/02/19

15:00

   

14.

ΡΟΥΦ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ

ΡΟΥΦ

Κυριακή

24/02/19

15:00

   

15.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΙΑΣΩΝ

ΙΛΙΟΥ

Κυριακή

24/02/19

15:00

   

16.

ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ

ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄

Κυριακή

24/02/19

15:00

   

17.

ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ

ΤΑΥΡΟΥ Α΄(ΣΠ. ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)

Κυριακή

24/02/19

15:00

   

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

18.

ΠΟΨ – ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

Σάββατο

23/02/19

15:00

   

19.

ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ

ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

Σάββατο

23/02/19

15:00

   

20.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ)

Σάββατο

23/02/19

15:00

   

21.

ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΚΟΛΩΝΟΣ

ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)

Σάββατο

23/02/19

15:00

   

22.

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)

Σάββατο

23/02/19

15:15

   

23.

ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ

ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄

Κυριακή

24/02/19

15:00

   

24.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

Κυριακή

24/02/19

15:00

   

25.

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

Κυριακή

24/02/19

15:00

   

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

26.

ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ

ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

Σάββατο

23/02/19

15:00

   

27.

ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

Σάββατο

23/02/19

15:00

   

28.

ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ

ΓΟΥΔΗ

Σάββατο

23/02/19

15:00

   

29.

ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΥΜΗΤΤΟΥ

Σάββατο

23/02/19

15:00

   

30.

ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

Κυριακή

24/02/19

15:00

   

31.

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ

Κυριακή

24/02/19

15:00

   

32.

ΠΕΥΚΗ – ΒΥΡΩΝ

ΠΕΥΚΗΣ

Κυριακή

24/02/19

15:00

   

33.

ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)

Κυριακή

24/02/19

15:00

   

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

34.

ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ

Σάββατο

23/02/19

15:00

   

35.

ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ

ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ

Σάββατο

23/02/19

15:00

   

36.

ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ

ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄

Σάββατο

23/02/19

15:00

   

37.

ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010

ΓΛΥΦΑΔΑΣ

Σάββατο

23/02/19

15:00

   

38.

ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ

ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ

Σάββατο

23/02/19

15:30

   

39.

ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ

ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ

Κυριακή

24/02/19

11:00

   

40.

ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ

ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ)

Κυριακή

24/02/19

11:00

   

41.

ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ

ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄

Κυριακή

24/02/19

15:00

   

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

42.

ΑΦΟΒΟΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ

ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ)

Σάββατο

23/02/19

15:00

   

43.

ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ

ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄

Σάββατο

23/02/19

15:00

   

44.

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΤΤΙΚΟΣ

ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)

Σάββατο

23/02/19

15:00

   

45.

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)

Κυριακή

24/02/19

09:00

   

46.

ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ

Κυριακή

24/02/19

11:00

   

47.

ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ

Κυριακή

24/02/19

11:00

   

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

48.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

ΝΗΑΡ. ΗΣΤ

Σάββατο

23/02/19

15:00

   

49.

ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΡΙΩΝ

ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.

Κυριακή

24/02/19

11:00

   

50.

ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ

ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

Κυριακή

24/02/19

11:00

   

51.

ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

Κυριακή

24/02/19

11:00

   

52.

ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ

ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ

Κυριακή

24/02/19

11:00

   

Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

53.

ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ

ΡΟΥΦ

Σάββατο

23/02/19

15:00

   

54.

ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΑΡΜΕΝΙΚΗ

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

Σάββατο

23/02/19

15:00

   

55.

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ

ΥΜΗΤΤΟΥ

Κυριακή

24/02/19

11:00

   

56.

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΛΑΤΩΝ

ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ)

Κυριακή

24/02/19

11:00

   

57.

ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΝΗΑΡ. ΗΣΤ

Κυριακή

24/02/19

12:00

   

58.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)

Κυριακή

24/02/19

12:15

   

Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

59.

ΜΑΡΟΥΣΙ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ

ΠΕΥΚΗΣ

Σάββατο

23/02/19

15:00

   

60.

ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ

ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)

Κυριακή

24/02/19

09:30

   

61.

ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ

ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ

Κυριακή

24/02/19

11:00

   

62.

ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ

ΡΟΥΦ

Κυριακή

24/02/19

11:00

   

63.

ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΠΑΤΗΣΙΑ

ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)

Κυριακή

24/02/19

15:00

   

64.

ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

Κυριακή

24/02/19

15:00

   

 

Related posts

Επιστροφή στην Ανθούπολη ο Δημήτρης Μαντινιώτης

Abola Team 3

Το νέο Διοικητικό Συμβούλιο του ΑΟ Ιλίου

Abola Team 2

Απαγορεύθηκαν και οι προπονήσεις!

Abola Team