15.8 C
Athens
Νοέμβριος 20, 2019
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

ΕΠΣΑΝΑ: Το πρόγραμμα του ερχόμενου σαββατοκύριακου (23-24/2)

Α Κατηγορία
(22η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

3.

ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ

Ραφήνας

Σάββατο

23/02/19

15:00

   

4.

ΑΝΟΙΞΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ

Άνοιξης

Σάββατο

23/02/19

15:00

   

5.

ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ

Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς

Σάββατο

23/02/19

15:00

   

6.

ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ

Σταμάτας

Κυριακή

24/02/19

15:00

   

7.

ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ

Βούλας

Κυριακή

24/02/19

15:00

   

8.

ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ

Αγίας Μαρίνας

Κυριακή

24/02/19

15:00

   

9.

ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΜΑΡΚΟ

Μαραθώνα

Κυριακή

24/02/19

15:00

   

10.

ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ

Κάτω Αχαρνών

Κυριακή

24/02/19

15:00

   

Β Κατηγορία
(22η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

11.

ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ

Νέων Παλατίων

Σάββατο

23/02/19

15:00

   

12.

ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ

Σταμάτας

Σάββατο

23/02/19

15:00

   

13.

ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ

Ανθούσας

Σάββατο

23/02/19

15:00

   

14.

ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ

Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου

Σάββατο

23/02/19

15:00

   

15.

ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ

Παλαιάς Φώκαιας

Σάββατο

23/02/19

15:00

   

16.

ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ

Γέρακα

Κυριακή

24/02/19

15:00

   

17.

ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ

Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης

Κυριακή

24/02/19

15:00

   

18.

ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ

Αναβύσσου

Κυριακή

24/02/19

15:00

   

Γ Κατηγορία
(22η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

19.

ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ

Κουβαρά

Σάββατο

23/02/19

15:00

   

20.

ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ

Διονύσου

Σάββατο

23/02/19

15:00

   

21.

Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

Αγίας Άννας

Κυριακή

24/02/19

15:00

   

22.

ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ

Γλυκών Νερών (πλαστικό)

Κυριακή

24/02/19

15:00

   

23.

ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ

Γραμματικού

Κυριακή

24/02/19

15:00

   

24.

ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ

Συκαμίνου

Κυριακή

24/02/19

15:00

   

25.

ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ

Αφιδνών

Κυριακή

24/02/19

15:00

   

 

Related posts

Αποφάσεις της Πειθαρχικής Επιτροπής της ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου (3/2) στην ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3

Ο Γιάννης Χάλαρης προσωρινός τεχνικός στον Πρωτέας Παλαιάς Φώκαιας

Abola Team 2