5 C
Αθήνα
Ιανουάριος 28, 2021
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

ΕΠΣΑΝΑ: Οι διαιτητές και οι παρατηρητές του ερχόμενου σαββατοκύριακου (23-24/2)

Α Κατηγορία
(22η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

3.

ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ

Ραφήνας

Σάββατο

23/02/19

15:00

ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΡΚΟΛΗΣ .)

 

4.

ΑΝΟΙΞΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ

Άνοιξης

Σάββατο

23/02/19

15:00

ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)

 

5.

ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ

Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς

Σάββατο

23/02/19

15:00

ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)

 

6.

ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ

Σταμάτας

Κυριακή

24/02/19

15:00

ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)

 

7.

ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ

Βούλας

Κυριακή

24/02/19

15:00

ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΥΡΜΠΕΛΗΣ )
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)

 

8.

ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ

Αγίας Μαρίνας

Κυριακή

24/02/19

15:00

ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)

 

9.

ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΜΑΡΚΟ

Μαραθώνα

Κυριακή

24/02/19

15:00

ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ )
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)

 

10.

ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ

Κάτω Αχαρνών

Κυριακή

24/02/19

15:00

ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)

 

Β Κατηγορία
(22η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

11.

ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ

Νέων Παλατίων

Σάββατο

23/02/19

15:00

ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΜΠΑΛΤΑΣ .)

 

12.

ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ

Σταμάτας

Σάββατο

23/02/19

15:00

ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)

 

13.

ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ

Ανθούσας

Σάββατο

23/02/19

15:00

ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΝΙΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)

 

14.

ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ

Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου

Σάββατο

23/02/19

15:00

ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)

 

15.

ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ

Παλαιάς Φώκαιας

Σάββατο

23/02/19

15:00

ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .)

 

16.

ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ

Γέρακα

Κυριακή

24/02/19

15:00

ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΠΥΚΝΗΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΤΑΤΣΗΣ )

 

17.

ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ

Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης

Κυριακή

24/02/19

15:00

ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)

 

18.

ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ

Αναβύσσου

Κυριακή

24/02/19

15:00

ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)

 

Γ Κατηγορία
(22η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

19.

ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ

Κουβαρά

Σάββατο

23/02/19

15:00

ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ., ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)

 

20.

ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ

Διονύσου

Σάββατο

23/02/19

15:00

ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΚΟΚΟΤΟΣ .., ΚΑΤΣΙΜΠΡΑΣ Π.
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)

 

21.

Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

Αγίας Άννας

Κυριακή

24/02/19

15:00

ΠΑΠΠΑΣ ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α., ΚΙΝΑΣ Θ.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)

 

22.

ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ

Γλυκών Νερών (πλαστικό)

Κυριακή

24/02/19

15:00

ΚΑΡΡΑΣ Α., ΡΙΖΟΣ Δ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ)

 

23.

ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ

Γραμματικού

Κυριακή

24/02/19

15:00

ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ .)

 

24.

ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ

Συκαμίνου

Κυριακή

24/02/19

15:00

ΔΗΜΑΣ Μ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)

 

25.

ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ

Αφιδνών

Κυριακή

24/02/19

15:00

ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΚΑΜΠΕΡΟΣ ..
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)

 

 

Related posts

Χλοοτάπητα τέταρτης γενιάς βάζει ο Ολυμπιακός Αγ. Στεφάνου που ανακοινώνει μεταγραφές

Abola Team 3

Τέλος ο Β. Καραμολέγκος από το Δ. Σ. της ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3

ΕΠΣΑΝΑ: Μεταφορά αγωνιστικής Κ12 και Κ16 λόγω καιρικών φαινομένων

Nάσος Φακίδης