3.3 C
Αθήνα
Ιανουάριος 28, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΕΠΣΑ: Τα σημερινά (23/2) αποτελέσματα

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

2.

ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ)

Σάββατο

23/02/19

15:00

ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.

1-3

3.

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)

Σάββατο

23/02/19

15:00

ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ.

0-1

4.

ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

Σάββατο

23/02/19

15:00

ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.

1-1

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

5.

ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

Σάββατο

23/02/19

15:00

ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.

2-3

6.

ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ

ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.

Σάββατο

23/02/19

15:00

ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΟΝΤΟΣ Κ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.

1-0

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

7.

ΠΟΨ – ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

Σάββατο

23/02/19

15:00

ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΟΥΛΗΣ Δ.

3-0

8.

ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ

ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

Σάββατο

23/02/19

15:00

ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.

1-2

9.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ)

Σάββατο

23/02/19

15:00

ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.

0-1

10.

ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΚΟΛΩΝΟΣ

ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)

Σάββατο

23/02/19

15:00

ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.

2-1

11.

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)

Σάββατο

23/02/19

15:15

ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.

1-2

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

12.

ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ

ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

Σάββατο

23/02/19

15:00

ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.

Διακόπηκε

13.

ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

Σάββατο

23/02/19

15:00

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.

1-0

14.

ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ

ΓΟΥΔΗ

Σάββατο

23/02/19

15:00

ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.

1-4

15.

ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΥΜΗΤΤΟΥ

Σάββατο

23/02/19

15:00

ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.

1-1

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

16.

ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ

Σάββατο

23/02/19

15:00

ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.

1-0

17.

ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ

ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ

Σάββατο

23/02/19

15:00

ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.

7-0

18.

ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ

ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄

Σάββατο

23/02/19

15:00

ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.

5-1

19.

ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010

ΓΛΥΦΑΔΑΣ

Σάββατο

23/02/19

15:00

ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.

1-1

20.

ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ

ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ

Σάββατο

23/02/19

15:30

ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.

1-1

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

21.

ΑΦΟΒΟΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ

ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ)

Σάββατο

23/02/19

15:00

ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.

4-1

22.

ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ

ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄

Σάββατο

23/02/19

15:00

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.

2-0

23.

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΤΤΙΚΟΣ

ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)

Σάββατο

23/02/19

15:00

ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.

4-2

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

24.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

ΝΗΑΡ. ΗΣΤ

Σάββατο

23/02/19

15:00

ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΜΑΡΔΑΣ Β.

2-1

Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

25.

ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ

ΡΟΥΦ

Σάββατο

23/02/19

15:00

ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.

3-0

26.

ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΑΡΜΕΝΙΚΗ

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

Σάββατο

23/02/19

15:00

ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.

1-2

Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

27.

ΜΑΡΟΥΣΙ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ

ΠΕΥΚΗΣ

Σάββατο

23/02/19

15:00

ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.

Αναβλήθηκε

 

Related posts

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (18/3 & 19/3) και της Τετάρτης (22/3) στην ΕΠΣΑ

Abola Team 3

ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΤΤΑΛΟΣ Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ 1-4: Τα στιγμιότυπα

Κωνσταντίνος Ράπτης

Τα αποτελέσματα του Σαββάτου (21/10) στην ΕΠΣΑ

Abola Team 3