13.8 C
Αθήνα
Ιανουάριος 25, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΕΠΣ Πειραιά: Τα αποτελέσματα του σαββατοκύριακου (23-24/2)

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

1.

ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ

ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩ

Σάββατο

23/02/19

15:30

ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ)

2-1

2.

ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

Σάββατο

23/02/19

16:00

ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ)

2-4

3.

ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ

ΜΟΣΧΑΤΟΥ

Κυριακή

24/02/19

13:30

ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΣ ΦΩΤΗΣ)

1-0

4.

ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ

ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ

Κυριακή

24/02/19

16:00

ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΒΑΛΒΗΣ Κ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)

1-3

5.

ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

Κυριακή

24/02/19

16:00

ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)

0-0

6.

ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»

Κυριακή

24/02/19

16:00

ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)

1-3

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

7.

ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»

Σάββατο

23/02/19

16:00

ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ)

2-0

8.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ

Σάββατο

23/02/19

16:00

ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)

0-1

9.

ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

ΝΙΚΑΙΑΣ

Σάββατο

23/02/19

16:00

ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ)

0-3

10.

ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ

ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

Κυριακή

24/02/19

13:30

ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)

1-1

11.

ΚΑΡΑΒΑΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ

ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ

Κυριακή

24/02/19

13:30

ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΑΜΠΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)

1-0

12.

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ

Κυριακή

24/02/19

13:30

ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΞΕΝΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ)

0-3

13.

ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

ΜΟΣΧΑΤΟΥ

Κυριακή

24/02/19

16:00

ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)

4-1

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

14.

ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»

Σάββατο

23/02/19

16:00

ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)

0-1

15.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ

ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

Σάββατο

23/02/19

16:00

ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΑΜΠΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)

1-1

16.

ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ

ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ

Σάββατο

23/02/19

16:00

ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ)

0-3

17.

ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»

Κυριακή

24/02/19

13:30

ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)

2-1

18.

ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ

ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»

Κυριακή

24/02/19

13:30

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΚΑΡΦΗΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .)

3-1

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

19.

ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ

ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ

Σάββατο

23/02/19

15:30

ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)

2-0

20.

ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ

ΜΟΣΧΑΤΟΥ

Κυριακή

24/02/19

11:00

ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)

0-2

21.

ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΘΗΣΕΑΣ

ΝΙΚΑΙΑΣ

Κυριακή

24/02/19

11:00

ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ)

3-0

22.

ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

ΝΙΚΑΙΑΣ

Κυριακή

24/02/19

13:30

ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΒΑΛΒΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ)

1-2

23.

ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ

ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

Κυριακή

24/02/19

16:00

ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)

2-2

24.

ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ

ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ

Κυριακή

24/02/19

16:00

ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΩΡΓΙΟΥ .)

1-1

25.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ

ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ

Κυριακή

24/02/19

16:00

ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)

0-3

Γ Κατηγορία
(18η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

26.

ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ

ΜΟΣΧΑΤΟΥ

Σάββατο

23/02/19

16:00

ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)

2-4

27.

ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ – ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ

ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ

Κυριακή

24/02/19

11:00

ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)

1-1

28.

ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ

ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

Κυριακή

24/02/19

12:00

ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΣΑΪΝΗΣ Γ., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ .)

4-0

29.

ΑΣ ΚΩΦΩΝ – ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ

ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ

Κυριακή

24/02/19

13:30

ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΤΕΛΛΑΤΟΣ .)

0-0

30.

ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ

ΝΙΚΑΙΑΣ

Κυριακή

24/02/19

16:00

ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΑΪΝΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)

1-1

31.

ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

Κυριακή

24/02/19

16:00

ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΤΖΙΩΤΗΣ ..
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΥΡΕΛΗΣ .)

4-1

 

Related posts

Η Επιτροπή Διαιτησίας ενημερώνε

Ρένος Γιαμπουράς

Ευχαρίστησε την διοίκηση της Ελλάδας Ποντίων ο Στάθης Φουρίκης για την ανάθεση της τεχνικής ηγεσίας της ομάδας σε αυτόν

Abola Team 3

Έπιασε δουλειά ο Δημήτρης Βουτσινάς στον Αίαντα Σαλαμίνας

Abola Team 3