2.9 C
Αθήνα
Ιανουάριος 17, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΕΠΣΑ: Τα αποτελέσματα του σαββατοκύριακου (23-24/2)

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

1.

ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ)

Σάββατο

23/02/19

15:00

ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.

1-3

2.

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)

Σάββατο

23/02/19

15:00

ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ.

0-1

3.

ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

Σάββατο

23/02/19

15:00

ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.

1-1

4.

ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄

Κυριακή

24/02/19

15:00

ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.

1-2

5.

ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ

Κυριακή

24/02/19

15:00

ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.

2-1

6.

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄

Κυριακή

24/02/19

15:00

ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.

1-1

7.

ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ

ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

Κυριακή

24/02/19

15:00

ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.

2-0

8.

ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ)

Κυριακή

24/02/19

15:00

ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.

1-2

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

9.

ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

Σάββατο

23/02/19

15:00

ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.

2-3

10.

ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ

ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.

Σάββατο

23/02/19

15:00

ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΟΝΤΟΣ Κ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.

1-0

11.

ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)

Κυριακή

24/02/19

11:30

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.

1-0

12.

ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄

Κυριακή

24/02/19

15:00

ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΔΕΤΣΗ Μ., ΙΣΣΑ Α.

1-1

13.

ΡΟΥΦ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ

ΡΟΥΦ

Κυριακή

24/02/19

15:00

ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α.

2-0

14.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΙΑΣΩΝ

ΙΛΙΟΥ

Κυριακή

24/02/19

15:00

ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.

1-1

15.

ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ

ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄

Κυριακή

24/02/19

15:00

ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.

4-1

16.

ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ

ΤΑΥΡΟΥ Α΄(ΣΠ. ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)

Κυριακή

24/02/19

15:00

ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.

2-0

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

17.

ΠΟΨ – ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

Σάββατο

23/02/19

15:00

ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΟΥΛΗΣ Δ.

3-0

18.

ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ

ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

Σάββατο

23/02/19

15:00

ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.

1-2

19.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ)

Σάββατο

23/02/19

15:00

ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.

0-1

20.

ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΚΟΛΩΝΟΣ

ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)

Σάββατο

23/02/19

15:00

ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.

2-1

21.

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)

Σάββατο

23/02/19

15:15

ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.

1-2

22.

ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ

ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄

Κυριακή

24/02/19

15:00

ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΠΙΤΣΟΣ Ν.

1-0

23.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

Κυριακή

24/02/19

15:00

ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.

1-0

24.

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

Κυριακή

24/02/19

15:00

ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΓΛΑΡΟΣ Δ.

0-2

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

25.

ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ

ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

Σάββατο

23/02/19

15:00

ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.

Διακόπηκε

26.

ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

Σάββατο

23/02/19

15:00

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.

1-0

27.

ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ

ΓΟΥΔΗ

Σάββατο

23/02/19

15:00

ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.

1-4

28.

ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΥΜΗΤΤΟΥ

Σάββατο

23/02/19

15:00

ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.

1-1

29.

ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

Κυριακή

24/02/19

15:00

ΟΝΤΟΣ Κ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΜΑΡΔΑΣ Β.

2-2

30.

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ

Κυριακή

24/02/19

15:00

ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.

3-1

31.

ΠΕΥΚΗ – ΒΥΡΩΝ

ΠΕΥΚΗΣ

Κυριακή

24/02/19

15:00

ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.

1-3

32.

ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)

Κυριακή

24/02/19

15:00

ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.

1-0

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

33.

ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ

Σάββατο

23/02/19

15:00

ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.

1-0

34.

ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ

ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ

Σάββατο

23/02/19

15:00

ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.

7-0

35.

ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ

ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄

Σάββατο

23/02/19

15:00

ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.

5-1

36.

ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010

ΓΛΥΦΑΔΑΣ

Σάββατο

23/02/19

15:00

ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.

1-1

37.

ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ

ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ

Σάββατο

23/02/19

15:30

ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.

1-1

38.

ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ

ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ

Κυριακή

24/02/19

11:00

ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΤΖΑΝΗΣ Σ.

1-2

39.

ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ

ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ)

Κυριακή

24/02/19

11:00

ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.

4-2

40.

ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ

ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄

Κυριακή

24/02/19

15:00

ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΤΖΙΚΑΣ Ε.

1-2

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

41.

ΑΦΟΒΟΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ

ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ)

Σάββατο

23/02/19

15:00

ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.

4-1

42.

ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ

ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄

Σάββατο

23/02/19

15:00

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.

2-0

43.

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΤΤΙΚΟΣ

ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)

Σάββατο

23/02/19

15:00

ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.

4-2

44.

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)

Κυριακή

24/02/19

09:00

ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν., ΣΙΝΤΟΣ Δ.

2-4

45.

ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ

Κυριακή

24/02/19

11:00

ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ.

1-2

46.

ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ

Κυριακή

24/02/19

11:00

ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.

5-0

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

47.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

ΝΗΑΡ. ΗΣΤ

Σάββατο

23/02/19

15:00

ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΜΑΡΔΑΣ Β.

2-1

48.

ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΡΙΩΝ

ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.

Κυριακή

24/02/19

11:00

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.

0-1

49.

ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ

ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

Κυριακή

24/02/19

11:00

ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΜΠΕΝΟΣ Α.

2-2

50.

ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

Κυριακή

24/02/19

11:00

ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.

1-1

51.

ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ

ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ

Κυριακή

24/02/19

11:00

ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.

1-0

Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

52.

ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ

ΡΟΥΦ

Σάββατο

23/02/19

15:00

ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.

3-0

53.

ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΑΡΜΕΝΙΚΗ

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

Σάββατο

23/02/19

15:00

ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.

1-2

54.

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ

ΥΜΗΤΤΟΥ

Κυριακή

24/02/19

11:00

ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.

1-1

55.

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΛΑΤΩΝ

ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ)

Κυριακή

24/02/19

11:00

ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ.

1-1

56.

ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΝΗΑΡ. ΗΣΤ

Κυριακή

24/02/19

12:00

ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΟΡΦΑΝΟΣ Β., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ.

3-1

57.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)

Κυριακή

24/02/19

12:15

ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ Κ., ΛΙΑΚΑΣ Π.

2-0

Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

58.

ΜΑΡΟΥΣΙ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ

ΠΕΥΚΗΣ

Σάββατο

23/02/19

15:00

ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.

Αναβλήθηκε

59.

ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ

ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)

Κυριακή

24/02/19

09:30

ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ.

0-2

60.

ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ

ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ

Κυριακή

24/02/19

11:00

ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.

0-1

61.

ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ

ΡΟΥΦ

Κυριακή

24/02/19

11:00

ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.

0-3

62.

ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΠΑΤΗΣΙΑ

ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)

Κυριακή

24/02/19

15:00

ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π.

2-0

63.

ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

Κυριακή

24/02/19

15:00

ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.

0-3

 

Related posts

Τα σημερινά (23/11/19) αποτελέσματα στην ΕΠΣΑ

Abola Newsroom

Διάνα: «Ετοιμοπόλεμος» ο Μιχάλης Κατσίκιας

Γιώργος Ανανίδας

“Αφεντικό” στο Βύρωνα η Δόξα (1-2)

Abola Team