14.6 C
Αθήνα
Νοέμβριος 30, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΕΠΣ Πειραιά: Το πρόγραμμα του ερχόμενου σαββατοκύριακου (2-3/3)

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

1.

ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ

ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

Σάββατο

02/03/19

15:00

   

2.

ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ

ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ

Σάββατο

02/03/19

16:00

   

3.

ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

Σάββατο

02/03/19

16:00

   

4.

ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩ

Κυριακή

03/03/19

16:00

   

5.

ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»

Κυριακή

03/03/19

16:00

   

6.

ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΑΜΦΙΑΛΗ

ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ

Κυριακή

03/03/19

16:00

   

7.

ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

Δευτέρα

04/03/19

16:00

   

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

8.

ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ

Σάββατο

02/03/19

16:00

   

9.

ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»

Σάββατο

02/03/19

16:00

   

10.

ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ

ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ

Κυριακή

03/03/19

13:30

   

11.

ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

Κυριακή

03/03/19

13:30

   

12.

ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»

Κυριακή

03/03/19

16:00

   

13.

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΚΑΡΑΒΑΣ

ΜΟΣΧΑΤΟΥ

Κυριακή

03/03/19

16:00

   

14.

ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

Κυριακή

03/03/19

16:00

   

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

15.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ

ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»

Σάββατο

02/03/19

16:00

   

16.

ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ

ΜΟΣΧΑΤΟΥ

Σάββατο

02/03/19

16:00

   

17.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ

Κυριακή

03/03/19

11:00

   

18.

ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ

ΜΟΣΧΑΤΟΥ

Κυριακή

03/03/19

13:30

   

19.

ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΑΙΓΙΝΑΣ

Κυριακή

03/03/19

15:00

   

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

20.

ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

Σάββατο

02/03/19

16:00

   

21.

ΘΗΣΕΑΣ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ

ΝΙΚΑΙΑΣ

Σάββατο

02/03/19

16:00

   

22.

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ

ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ

Σάββατο

02/03/19

16:00

   

23.

ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ

ΜΟΣΧΑΤΟΥ

Κυριακή

03/03/19

11:00

   

24.

ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

Κυριακή

03/03/19

12:45

   

25.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ

ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ

Κυριακή

03/03/19

16:00

   

26.

ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ

Κυριακή

03/03/19

16:00

   

Γ Κατηγορία
(19η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

27.

ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ

ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ

Κυριακή

03/03/19

11:00

   

28.

ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΑΣ ΚΩΦΩΝ

ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ

Κυριακή

03/03/19

11:00

   

29.

ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ

ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»

Κυριακή

03/03/19

12:00

   

30.

ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ

ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»

Κυριακή

03/03/19

13:30

   

31.

ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ – ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ

ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ

Κυριακή

03/03/19

13:30

   

32.

Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ – ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ

ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

Κυριακή

03/03/19

16:00

   

 

Related posts

Εξάρα έριξε το Κερατσίνι, αποτελέσματα σε Α, Β, Γ’ Πειραιά

Abola Team 3

Αποτελέσματα Α’ Φάσης Κυπέλλου ΕΠΣΠ

Ρένος Γιαμπουράς

Ευχές για τα μέλη της ΕΠΣ Πειραιά για καλή επιτυχία στον Εθνικό

Abola Team 3