7.8 C
Αθήνα
Ιανουάριος 22, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΕΠΣ Πειραιά: Το σημερινό (2/3) πρόγραμμα

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

1.

ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ

ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

Σάββατο

02/03/19

15:00

ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΒΑΛΒΗΣ Κ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)

 

2.

ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ

ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ

Σάββατο

02/03/19

16:00

ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ .)

 

3.

ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

Σάββατο

02/03/19

16:00

ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)

 

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

4.

ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ

Σάββατο

02/03/19

16:00

ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)

 

5.

ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»

Σάββατο

02/03/19

16:00

ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Χ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΞΕΝΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ)

 

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

6.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ

ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»

Σάββατο

02/03/19

16:00

ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ)

 

7.

ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ

ΜΟΣΧΑΤΟΥ

Σάββατο

02/03/19

16:00

ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)

 

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

8.

ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

Σάββατο

02/03/19

16:00

ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .)

 

9.

ΘΗΣΕΑΣ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ

ΝΙΚΑΙΑΣ

Σάββατο

02/03/19

16:00

ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)

 

10.

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ

ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ

Σάββατο

02/03/19

16:00

ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)

 

 

Related posts

Νέο ξεκίνημα για την ιστορική ομάδα του Αργοναύτη

Ρένος Γιαμπουράς

Ανανέωσε ο Γιάννης Μαρλαφέκας στην ΑΕ Θύελλας Αχιλλέα Κορυδαλλού

Abola Team 3

Πραγματοποιήθηκε σήμερα το απόγευμα η κλήρωση του κυπέλλου, αλλά και οι διαχωρισμοί των ομίλων της Α’ και Β’ κατηγορίας της ΕΠΣΠ.

Abola Team 2