4.2 C
Αθήνα
Ιανουάριος 19, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΕΠΣΑ: Το σημερινό (2/3) πρόγραμμα

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

1.

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)

Σάββατο

02/03/19

15:00

ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.

 

2.

ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)

Σάββατο

02/03/19

15:00

ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΙΣΣΑ Α., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.

 

3.

ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ

ΡΟΥΦ

Σάββατο

02/03/19

15:30

ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΑΡΔΑΣ Β.

 

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

4.

ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΙΛΙΟΥ

Σάββατο

02/03/19

15:00

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.

 

5.

ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄

Σάββατο

02/03/19

15:00

ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΧΙΟΝΗΣ Α.

 

6.

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΡΟΥΦ

ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ

Σάββατο

02/03/19

15:00

ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΔΟΣΗΣ Μ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.

 

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

7.

ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

Σάββατο

02/03/19

15:00

ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.

 

8.

ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΠΟΨ

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

Σάββατο

02/03/19

15:00

ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.

 

9.

ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ

ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

Σάββατο

02/03/19

15:00

ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.

 

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

10.

ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΕΥΚΗ

ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ)

Σάββατο

02/03/19

15:00

ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.

 

11.

ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ

ΓΛΥΦΑΔΑΣ

Σάββατο

02/03/19

15:00

ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.

 

12.

ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ

ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ)

Σάββατο

02/03/19

15:00

ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.

 

13.

ΒΥΡΩΝ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ

ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ)

Σάββατο

02/03/19

15:00

ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν.

 

14.

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ

ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ)

Σάββατο

02/03/19

15:00

ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.

 

15.

ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ

ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

Σάββατο

02/03/19

15:00

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.

 

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

16.

ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)

Σάββατο

02/03/19

15:00

ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.

 

17.

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ

ΥΜΗΤΤΟΥ

Σάββατο

02/03/19

15:00

ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΤΖΙΚΑΣ Ε.

 

18.

ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ

ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

Σάββατο

02/03/19

15:00

ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.

 

19.

ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ

ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.

Σάββατο

02/03/19

15:00

ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.

 

20.

ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)

Σάββατο

02/03/19

15:15

ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.

 

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

21.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ

ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ

Σάββατο

02/03/19

15:00

ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΙΤΣΚΟΣ Τ.

 

Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

22.

ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ

ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄

Σάββατο

02/03/19

15:00

ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.

 

23.

ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ

Σάββατο

02/03/19

15:00

ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.

 

24.

ΠΑΤΗΣΙΑ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ

ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ

Σάββατο

02/03/19

15:30

ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ.

 

 

Related posts

Οι πρώτοι σκόρερ στους μέχρι τώρα αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΠΣΑ

Abola Team 3

ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ: Εξαιρετικό το κλίμα στη Διάνα Ηλιούπολης

Abola Team

Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 16/9 και 17/9 στην ΕΠΣΑ

Abola Team 3