13.6 C
Αθήνα
Ιανουάριος 25, 2021
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

ΕΠΣΑΝΑ: Τα σημερινά (2/3) αποτελέσματα

Α Κατηγορία
(23η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

3.

ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ

Αγίας Άννας

Σάββατο

02/03/19

15:00

ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)

0-0

4.

ΜΑΡΚΟ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ

Μαρκόπουλου

Σάββατο

02/03/19

15:00

ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)

2-1

Β Κατηγορία
(23η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

5.

ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ

Διονύσου

Σάββατο

02/03/19

15:00

ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)

1-1

6.

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ

Νέας Μάκρης

Σάββατο

02/03/19

15:00

ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΚΟΛΗΣ .)

0-0

7.

ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ

Βουλιαγμένης

Σάββατο

02/03/19

15:00

ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .)

2-0

8.

ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ

Ραφήνας

Σάββατο

02/03/19

15:00

ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ .)

1-3

9.

ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ

Καλάμου

Σάββατο

02/03/19

15:00

ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)

1-0

Γ Κατηγορία
(23η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

10.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ

Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς

Σάββατο

02/03/19

15:00

ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)

0-2

 

Related posts

Τεράστια πρόκριση μέσα στην Βάρη ο ΠΑΣ Ωρωπός!

Ρένος Γιαμπουράς

Τα αποτελέσματα στους αγώνες του Σαββατοκύριακου 24 και 25/11 στην ΕΠΣΑΝΑ

Ρένος Γιαμπουράς

Η κλήρωση της Β’ φάσης του πρωταθλήματος Νέων της ΕΠΣΑΝΑ και το πρόγραμμα της 1ης αγωνιστικής

Abola Team 3