3.2 C
Αθήνα
Ιανουάριος 18, 2021
Abola.gr
ΕΠΣΔΑ

ΕΠΣΔΑ: Τα αποτελέσματα του σαββατοκύριακου (2-3/3)

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(21η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

1.

ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. – ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ

ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ

Σάββατο

02/03/19

15:00

ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β.

3-2

2.

ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ

Σάββατο

02/03/19

15:00

HABILAJ A., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α.

1-3

3.

ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΒΥΖΑΣ

ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣ

Σάββατο

02/03/19

15:00

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΝΑΚΟΣ Π., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.

1-2

4.

Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ – ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝ

Σάββατο

02/03/19

17:00

ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

0-1

5.

ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ

ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ

Κυριακή

03/03/19

11:00

HABILAJ A., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε.

4-1

6.

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ

Κυριακή

03/03/19

16:00

ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΝΑΚΟΣ Π.

2-0

7.

ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ

Κυριακή

03/03/19

16:00

ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΗΛΙΑΣ Χ.

3-0

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(19η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

8.

ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ

Σάββατο

02/03/19

15:00

ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ν.

4-0

9.

ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ

Κυριακή

03/03/19

11:00

ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΝΑΚΟΣ Π., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.

1-2

10.

ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ – Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ

Κυριακή

03/03/19

11:00

ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΗΛΙΑΣ Χ., ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ν.

1-3

11.

ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ

ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ

Κυριακή

03/03/19

15:00

ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β.

0-3

12.

ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ

Κυριακή

03/03/19

15:00

HABILAJ A., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ν.

2-0

13.

ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ – ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ

Κυριακή

03/03/19

15:00

ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

7-1

 

Related posts

Πήρε το ντέρμπι του Ασπροπύργου ο Αίας

Nάσος Φακίδης

Οι διαιτητές στα ματς του πρωταθλήματος (9 και 10/6) Παίδων και Τζούνιορ στην ΕΠΣΔΑ και η ανακοίνωση για την Μικτή Παίδων

Abola Team 3

Φιλικό 3-0 η Μικρασιατική Μεγάρων στην Κορινθία

Abola Team 2