2.1 C
Αθήνα
Ιανουάριος 20, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΕΠΣ Πειραιά: Το πρόγραμμα του ερχόμενου σαββατοκύριακου (16-17/3)

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

1.

ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ

ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»

Σάββατο

16/03/19

16:00

   

2.

ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΜΟΣΧΑΤΟΥ

Σάββατο

16/03/19

16:30

   

3.

ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ

ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

Κυριακή

17/03/19

13:30

   

4.

ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ

ΜΟΣΧΑΤΟΥ

Κυριακή

17/03/19

13:30

   

5.

ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»

Κυριακή

17/03/19

16:00

   

6.

ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

Κυριακή

17/03/19

16:00

   

7.

ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ

ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ

Κυριακή

17/03/19

16:30

   

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

8.

ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ

ΝΙΚΑΙΑΣ

Σάββατο

16/03/19

16:00

   

9.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ

ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ

Σάββατο

16/03/19

16:30

   

10.

ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

Σάββατο

16/03/19

16:30

   

11.

ΚΑΡΑΒΑΣ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ

Κυριακή

17/03/19

11:30

   

12.

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ

Κυριακή

17/03/19

13:30

   

13.

ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ

ΜΟΣΧΑΤΟΥ

Κυριακή

17/03/19

16:00

   

14.

ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

Κυριακή

17/03/19

16:00

   

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

16.

ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ

Σάββατο

16/03/19

16:30

   

17.

ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ

Κυριακή

17/03/19

11:00

   

18.

ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ

Κυριακή

17/03/19

11:00

   

19.

ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ

ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»

Κυριακή

17/03/19

13:30

   

20.

ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ

ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ

Κυριακή

17/03/19

16:00

   

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

21.

ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ

ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ

Σάββατο

16/03/19

16:00

   

22.

ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ

ΝΙΚΑΙΑΣ

Κυριακή

17/03/19

11:00

   

23.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ

ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ

Κυριακή

17/03/19

13:30

   

24.

ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ

ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

Κυριακή

17/03/19

13:30

   

25.

ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΘΗΣΕΑΣ

ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ

Κυριακή

17/03/19

14:00

   

26.

ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ

ΝΙΚΑΙΑΣ

Κυριακή

17/03/19

16:00

   

27.

ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ

Κυριακή

17/03/19

16:00

   

Γ Κατηγορία
(20η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

28.

ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ

ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

Σάββατο

16/03/19

16:00

   

29.

ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ

ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»

Σάββατο

16/03/19

16:00

   

30.

ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ

ΜΟΣΧΑΤΟΥ

Κυριακή

17/03/19

11:00

   

31.

ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ

ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

Κυριακή

17/03/19

12:00

   

32.

ΑΣ ΚΩΦΩΝ – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ

ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»

Κυριακή

17/03/19

13:30

   

33.

ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ

ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»

Κυριακή

17/03/19

16:00

   

 

Related posts

ΕΠΣ Πειραιά: Οι διαιτητές και παρατηρητές του Κυπέλλου (5-6/1)

Nάσος Φακίδης

Τα ματς του Σαβ/κου (1-2/2/20) στην ΕΠΣΠ

Abola Newsroom

Πρόκριση για Εθνικό και Ατρόμητο Πειραιά

Abola Team 3