4.5 C
Αθήνα
Ιανουάριος 16, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΕΠΣΑ: Τα σημερινά (16/3) αποτελέσματα

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

1.

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)

Σάββατο

16/03/19

15:30

ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.

4-1

2.

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄

Σάββατο

16/03/19

15:30

ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.

2-0

3.

ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ)

Σάββατο

16/03/19

15:30

ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.

2-3

4.

ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ

ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

Σάββατο

16/03/19

15:30

ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.

1-1

5.

ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

ΡΟΥΦ

Σάββατο

16/03/19

15:30

ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.

2-1

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

6.

ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ

ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄

Σάββατο

16/03/19

15:30

ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.

1-0

7.

ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΙΑΣΩΝ

ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

Σάββατο

16/03/19

15:30

ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.

1-2

8.

ΧΑΪΔΑΡΙ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ

ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.

Σάββατο

16/03/19

15:30

ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.

0-1

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

9.

ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)

Σάββατο

16/03/19

15:00

ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.

0-0

10.

ΠΟΨ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

Σάββατο

16/03/19

15:30

ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΟΥΛΗΣ Δ.

2-3

11.

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)

Σάββατο

16/03/19

15:30

ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΔΟΣΗΣ Μ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ.

4-0

12.

ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

Σάββατο

16/03/19

15:30

ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΤΣΑΦΟΣ Β.

3-1

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

13.

ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΒΥΡΩΝ

ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

Σάββατο

16/03/19

15:30

ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.

2-3

14.

ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ

ΓΟΥΔΗ

Σάββατο

16/03/19

15:30

ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.

1-0

15.

ΥΜΗΤΤΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΥΜΗΤΤΟΥ

Σάββατο

16/03/19

15:30

ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΙΣΣΑ Α., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.

3-1

16.

ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

Σάββατο

16/03/19

15:30

ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.

4-0

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

17.

ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ

ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ

Σάββατο

16/03/19

15:30

ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.

2-1

18.

ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ

Σάββατο

16/03/19

15:30

ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΟΝΤΟΣ Κ.

4-2

19.

ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ

ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ

Σάββατο

16/03/19

15:30

ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.

2-0

20.

ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ

ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄

Σάββατο

16/03/19

15:30

ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι.

1-0

21.

ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ

ΓΛΥΦΑΔΑΣ

Σάββατο

16/03/19

15:30

ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.

7-1

22.

ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ

ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ)

Σάββατο

16/03/19

15:30

ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.

3-1

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

23.

ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄

Σάββατο

16/03/19

15:30

ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.

5-0

24.

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)

Σάββατο

16/03/19

15:30

ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.

1-1

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

25.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ

ΝΗΑΡ. ΗΣΤ

Σάββατο

16/03/19

15:30

ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.

3-0

26.

ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ

Σάββατο

16/03/19

15:30

ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Δ.

1-3

Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

27.

ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

Σάββατο

16/03/19

15:30

ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.

2-0

Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

28.

ΜΑΡΟΥΣΙ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ

ΠΕΥΚΗΣ

Σάββατο

16/03/19

15:30

ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.

0-1

 

Related posts

Τα αποτελέσματα της 4η Φάσης του Κυπέλλου της ΕΠΣ

admin

Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (19 και 20/5) στην ΕΠΣΑ

Abola Team 3

Με 3-4 στα πέναλτι πέρασαν στο Κύπελλο οι Αγ. Ανάργυροι με αντίπαλο τον Αθηναϊκό εκτός

Abola Team 3