13.8 C
Αθήνα
Ιανουάριος 23, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΕΠΣ Πειραιά: Το πρόγραμμα του ερχόμενου σαββατοκύριακου (23-24/3)

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

1.

ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»

Σάββατο

23/03/19

16:30

   

2.

ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ

ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ

Σάββατο

23/03/19

16:30

   

3.

ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

Κυριακή

24/03/19

13:30

   

4.

ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ

ΜΟΣΧΑΤΟΥ

Κυριακή

24/03/19

16:00

   

5.

ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΜΦΙΑΛΗ

ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩ

Κυριακή

24/03/19

16:00

   

6.

ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

Κυριακή

24/03/19

16:00

   

7.

ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ

ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

Κυριακή

24/03/19

16:00

   

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

8.

ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ

Σάββατο

23/03/19

16:00

   

9.

ΚΑΡΑΒΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ

Σάββατο

23/03/19

16:30

   

10.

ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ

ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

Σάββατο

23/03/19

16:30

   

11.

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

ΜΟΣΧΑΤΟΥ

Σάββατο

23/03/19

16:30

   

12.

ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ

Κυριακή

24/03/19

11:30

   

13.

ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»

Κυριακή

24/03/19

16:00

   

14.

ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»

Κυριακή

24/03/19

16:00

   

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

16.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ

ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»

Σάββατο

23/03/19

16:30

   

17.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ

ΝΙΚΑΙΑΣ

Κυριακή

24/03/19

10:30

   

18.

ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ

Κυριακή

24/03/19

13:30

   

19.

ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ

ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»

Κυριακή

24/03/19

13:30

   

20.

ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ

ΑΙΓΙΝΑΣ

Κυριακή

24/03/19

14:30

   

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

21.

ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ

ΝΙΚΑΙΑΣ

Σάββατο

23/03/19

16:00

   

22.

ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ

ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

Σάββατο

23/03/19

16:30

   

23.

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΘΗΣΕΑΣ

ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»

Κυριακή

24/03/19

11:00

   

24.

ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΜΟΣΧΑΤΟΥ

Κυριακή

24/03/19

13:30

   

25.

ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

Κυριακή

24/03/19

13:30

   

26.

ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ

ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ

Κυριακή

24/03/19

13:30

   

27.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ

Κυριακή

24/03/19

16:00

   

Γ Κατηγορία
(21η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

28.

ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΑΣ ΚΩΦΩΝ

ΜΟΣΧΑΤΟΥ

Κυριακή

24/03/19

11:00

   

29.

ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ

Κυριακή

24/03/19

11:00

   

30.

ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ

ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ

Κυριακή

24/03/19

11:00

   

31.

ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ

ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

Κυριακή

24/03/19

12:00

   

32.

ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ – ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ

ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ

Κυριακή

24/03/19

16:00

   

33.

Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ

ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

Κυριακή

24/03/19

16:30

   

 

Related posts

Οι επιλεγέντες για τη Σχολή Επανεξέτασης UEFA A’ & B’

Abola Team 2

Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου 23/9 και 24/9 στον Πειραιά

Abola Team 3

Απαγορεύθηκαν και οι προπονήσεις!

Abola Team