2.1 C
Αθήνα
Ιανουάριος 20, 2021
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

ΕΠΣΑΝΑ: Το πρόγραμμα του ερχόμενου σαββατοκύριακου (23-24/3)

Α Κατηγορία
(25η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

1.

ΜΑΡΚΟ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

Μαρκόπουλου

Σάββατο

23/03/19

16:00

   

2.

ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ

Αγίας Άννας

Σάββατο

23/03/19

16:00

   

3.

ΑΝΟΙΞΗ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ

Άνοιξης

Σάββατο

23/03/19

16:00

   

4.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ

Γραμματικού

Κυριακή

24/03/19

16:00

   

5.

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ

Κερατέας

Κυριακή

24/03/19

16:00

   

6.

ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ

Γλυκών Νερών

Κυριακή

24/03/19

16:00

   

7.

ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ

Βάρης

Κυριακή

24/03/19

16:00

   

8.

ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ

Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς

Κυριακή

24/03/19

16:00

   

Β Κατηγορία
(25η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

9.

ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ

Ραφήνας

Σάββατο

23/03/19

16:00

   

10.

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ

Νέας Μάκρης

Σάββατο

23/03/19

16:00

   

11.

ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ

Καλάμου

Σάββατο

23/03/19

16:00

   

12.

ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ

Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης

Σάββατο

23/03/19

16:00

   

13.

ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ

Κρυονερίου

Κυριακή

24/03/19

16:00

   

14.

ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ

Διονύσου

Κυριακή

24/03/19

16:00

   

15.

ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ

Αυλώνα

Κυριακή

24/03/19

16:00

   

16.

ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ

Αναβύσσου

Κυριακή

24/03/19

16:00

   

Γ Κατηγορία
(25η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

17.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ

ΔΑΚ Παιανίας

Σάββατο

23/03/19

16:00

   

18.

ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ

Διονύσου

Σάββατο

23/03/19

16:00

   

19.

ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ

Γέρακα

Κυριακή

24/03/19

16:00

   

20.

ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ

Αγίας Άννας

Κυριακή

24/03/19

16:00

   

21.

ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ

Σταμάτας

Κυριακή

24/03/19

16:00

   

22.

ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ

Ανθούσας

Κυριακή

24/03/19

16:00

   

23.

Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ

Βούλας

Κυριακή

24/03/19

16:00

   

 

Related posts

Επιστροφή στην Α’ ΕΠΣΑΝΑ η Άνοιξη, τεσσάρα ο Παθιακάκης, νίκες για Βουλιαγμένη, Μάχη Μαραθώνα, ισοπαλία τα Καλύβια

Abola Team 3

Τα σημερινά (27/10/19) αποτελέσματα στην ΕΠΣΑΝΑ

Abola Newsroom

Ανακοίνωση της Επιτροπής Διαιτησίας της ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3