13.8 C
Αθήνα
Ιανουάριος 25, 2021
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

ΕΠΣΑΝΑ: Το πρόγραμμα του ερχόμενου σαββατοκύριακου (30-31/3)

Α Κατηγορία
(26η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

1.

ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ

Ραφήνας

Σάββατο

30/03/19

16:00

   

2.

ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ

Άνοιξης

Σάββατο

30/03/19

16:00

   

3.

ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΜΑΡΚΟ

Βούλας

Σάββατο

30/03/19

16:00

   

4.

ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ

Αναβύσσου

Σάββατο

30/03/19

16:00

   

5.

ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ

ΔΑΚ Παιανίας

Σάββατο

30/03/19

16:00

   

6.

ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ

Αγίας Μαρίνας

Σάββατο

30/03/19

16:00

   

7.

ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΝΟΙΞΗ

Μαραθώνα

Σάββατο

30/03/19

16:00

   

8.

ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ

Κάτω Αχαρνών

Σάββατο

30/03/19

16:00

   

Β Κατηγορία
(26η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

9.

ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ

Νέων Παλατίων

Κυριακή

31/03/19

16:00

   

10.

ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ

Γέρακα

Κυριακή

31/03/19

16:00

   

11.

ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ

Σταμάτας

Κυριακή

31/03/19

16:00

   

12.

ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ

Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς

Κυριακή

31/03/19

16:00

   

13.

ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ

Βουλιαγμένης

Κυριακή

31/03/19

16:00

   

14.

ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ

Ανθούσας

Κυριακή

31/03/19

16:00

   

15.

ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ

Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου

Κυριακή

31/03/19

16:00

   

16.

ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ

Παλαιάς Φώκαιας

Κυριακή

31/03/19

16:00

   

Γ Κατηγορία
(26η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

17.

Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ

Αγίας Άννας

Κυριακή

31/03/19

16:00

   

18.

ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ

Γλυκών Νερών (πλαστικό)

Κυριακή

31/03/19

16:00

   

19.

ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ

Γραμματικού

Κυριακή

31/03/19

16:00

   

20.

ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ

Καπανδριτίου

Κυριακή

31/03/19

16:00

   

21.

ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

Πολυδενδρίου

Κυριακή

31/03/19

16:00

   

22.

ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

Συκαμίνου

Κυριακή

31/03/19

16:00

   

23.

ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ

Κουβαρά

Κυριακή

31/03/19

16:00

   

 

Related posts

Ενημέρωση της ΕΠΣΑΝΑ για την ταυτότητα προπονητή

Ρένος Γιαμπουράς

Καραμολέγκος: Εαν υπάρχουν αποδεικτικά στοιχεία να βγουν στην επιφάνεια

Ρένος Γιαμπουράς

Γενικός Αρχηγός στης Δόξα Αγίας Άννας Αχιλλέας Κωνσταντινίδης <Πατάει πολύ αξιόπιστα στο γήπεδο>

admin