9.5 C
Αθήνα
Ιανουάριος 24, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΕΠΣ Πειραιά: Τα αποτελέσματα του σαββατοκύριακου (30-31/3)

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

1.

ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

Κυριακή

31/03/19

11:30

ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ)

2-1

2.

ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ

Κυριακή

31/03/19

14:15

ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ)

1-1

3.

ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ

ΜΟΣΧΑΤΟΥ

Κυριακή

31/03/19

14:30

ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΞΕΝΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ)

0-2

4.

ΑΜΦΙΑΛΗ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»

Κυριακή

31/03/19

17:00

ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΓΚΟΛΕΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ)

1-0

5.

ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ

ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

Κυριακή

31/03/19

17:00

ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ .)

1-0

6.

ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ

Κυριακή

31/03/19

17:00

ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)

 

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

7.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ

ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ

Σάββατο

30/03/19

16:30

ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)

1-1

8.

ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΚΑΡΑΒΑΣ

ΝΙΚΑΙΑΣ

Σάββατο

30/03/19

16:30

ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)

1-3

9.

ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

Σάββατο

30/03/19

16:30

ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ)

3-1

10.

ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ

Κυριακή

31/03/19

14:00

ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)

2-2

11.

ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ

ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

Κυριακή

31/03/19

14:15

ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΒΑΛΒΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΩΡΓΙΟΥ .)

0-2

12.

ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΜΟΣΧΑΤΟΥ

Κυριακή

31/03/19

17:00

ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΣ ΦΩΤΗΣ)

7-0

13.

ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ

ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

Κυριακή

31/03/19

17:00

ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ)

 

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

14.

ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ

Σάββατο

30/03/19

16:30

ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)

3-1

15.

ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΜΟΣΧΑΤΟΥ

Σάββατο

30/03/19

16:30

ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ)

1-0

16.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ

ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

Κυριακή

31/03/19

13:00

ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)

3-2

17.

ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ

ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ

Κυριακή

31/03/19

14:15

ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΤΕΛΛΑΤΟΣ .)

1-5

18.

ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ

Κυριακή

31/03/19

17:00

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)

 

 

Related posts

Πέρασε ο Ολυμπιακός Κερατσινίου στα πέναλτι!

Abola Team 2

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ Π.Ε.Π.Π.: Δηλώσεις Ανδρεόπουλου (vid)

Κωνσταντίνος Ράπτης

Ανακοίνωσε Χατζηκωστή ο Ηρακλής Νικαίας

Abola Team 3