4.5 C
Αθήνα
Ιανουάριος 16, 2021
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

ΕΠΣΑΝΑ: Τα αποτελέσματα του σαββατοκύριακου (30-31/3)

Α Κατηγορία
(26η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

1.

ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ

Ραφήνας

Σάββατο

30/03/19

16:00

ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)

0-0

2.

ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ

Άνοιξης

Σάββατο

30/03/19

16:00

ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .)

4-2

3.

ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΜΑΡΚΟ

Βούλας

Σάββατο

30/03/19

16:00

ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)

0-1

4.

ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ

Αναβύσσου

Σάββατο

30/03/19

16:00

ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)

Αναβλήθηκε

5.

ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ

ΔΑΚ Παιανίας

Σάββατο

30/03/19

16:00

ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ)

0-0

6.

ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ

Αγίας Μαρίνας

Σάββατο

30/03/19

16:00

ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΡΚΟΛΗΣ .)

3-0

7.

ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΝΟΙΞΗ

Μαραθώνα

Σάββατο

30/03/19

16:00

ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)

1-0

8.

ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ

Κάτω Αχαρνών

Σάββατο

30/03/19

16:00

ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΤΑΤΣΗΣ )

1-1

Β Κατηγορία
(26η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

9.

ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ

Νέων Παλατίων

Κυριακή

31/03/19

16:00

ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)

0-0

10.

ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ

Γέρακα

Κυριακή

31/03/19

16:00

ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .)

0-2

11.

ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ

Σταμάτας

Κυριακή

31/03/19

16:00

ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)

0-2

12.

ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ

Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς

Κυριακή

31/03/19

16:00

ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)

2-1

13.

ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ

Βουλιαγμένης

Κυριακή

31/03/19

16:00

ΔΗΜΑΣ Μ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)

6-0

14.

ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ

Ανθούσας

Κυριακή

31/03/19

16:00

ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)

1-1

15.

ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ

Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου

Κυριακή

31/03/19

16:00

ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΧΟΙΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)

2-4

16.

ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ

Παλαιάς Φώκαιας

Κυριακή

31/03/19

16:00

ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)

1-1

Γ Κατηγορία
(26η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

17.

Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ

Αγίας Άννας

Κυριακή

31/03/19

16:00

ΠΑΠΠΑΣ ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΡΙΖΟΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)

2-1

18.

ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ

Γλυκών Νερών (πλαστικό)

Κυριακή

31/03/19

16:00

ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΛΥΚΙΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ)

 

19.

ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ

Γραμματικού

Κυριακή

31/03/19

16:00

ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΚΙΝΑΣ Θ.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ .)

2-2

20.

ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ

Καπανδριτίου

Κυριακή

31/03/19

16:00

ΚΑΡΡΑΣ Α., ΝΙΚΑΣ Γ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ)

1-1

21.

ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

Πολυδενδρίου

Κυριακή

31/03/19

16:00

ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)

0-0

22.

ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

Συκαμίνου

Κυριακή

31/03/19

16:00

ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΛΙΟΛΙΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)

1-1

23.

ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ

ΔΑΚ Παιανίας

Κυριακή

31/03/19

16:00

ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΚΑΤΣΙΜΠΡΑΣ Π.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)

4-0

 

Related posts

Αποχώρηση Λάζαρη από τον Πρωτέα Παλαιάς Φώκαιας

Abola Team 2

Αποφάσεις της Πειθαρχικής Επιτροπής της ΕΠΣΑΝΑ και το πρόγραμμα στα junior

Abola Team 3

Δυνατό και με όραμα το νέο διοικητικό συμβούλιο στο Καπανδρίτι

Abola Team 3