3 C
Αθήνα
Ιανουάριος 19, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΕΠΣ Πειραιά: Το πρόγραμμα του ερχόμενου σαββατοκύριακου (6-7/4)

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

1.

ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ

Κυριακή

07/04/19

12:00

   

2.

ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΜΦΙΑΛΗ

ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

Κυριακή

07/04/19

14:30

   

3.

ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ

ΜΟΣΧΑΤΟΥ

Κυριακή

07/04/19

17:00

   

4.

ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

Κυριακή

07/04/19

17:00

   

5.

ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ

ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩ

Κυριακή

07/04/19

17:00

   

6.

ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ

ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»

Κυριακή

07/04/19

17:00

   

7.

ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

Κυριακή

07/04/19

17:00

   

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

8.

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ

Σάββατο

06/04/19

17:30

   

9.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ

Σάββατο

06/04/19

17:30

   

10.

ΚΑΡΑΒΑΣ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ

Σάββατο

06/04/19

17:30

   

11.

ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

Σάββατο

06/04/19

17:30

   

12.

ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»

Σάββατο

06/04/19

17:30

   

13.

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ

ΜΟΣΧΑΤΟΥ

Σάββατο

06/04/19

17:30

   

14.

ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ

ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»

Σάββατο

06/04/19

17:30

   

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

16.

ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ

ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»

Κυριακή

07/04/19

14:30

   

17.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ

ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

Κυριακή

07/04/19

14:30

   

18.

ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ

ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ

Κυριακή

07/04/19

14:30

   

19.

ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ

ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»

Κυριακή

07/04/19

14:30

   

20.

ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

ΑΙΓΙΝΑΣ

Κυριακή

07/04/19

14:30

   

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

21.

ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ

ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ

Κυριακή

07/04/19

11:30

   

22.

ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

ΝΙΚΑΙΑΣ

Κυριακή

07/04/19

11:30

   

23.

ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ

ΜΟΣΧΑΤΟΥ

Κυριακή

07/04/19

11:30

   

24.

ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ

ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

Κυριακή

07/04/19

11:30

   

25.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ

ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ

Κυριακή

07/04/19

11:30

   

26.

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ

ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»

Κυριακή

07/04/19

11:30

   

27.

ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΘΗΣΕΑΣ

ΝΙΚΑΙΑΣ

Κυριακή

07/04/19

14:30

   

Γ Κατηγορία
(23η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

28.

ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΑΣ ΚΩΦΩΝ

ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

Σάββατο

06/04/19

17:30

   

29.

ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ

ΝΙΚΑΙΑΣ

Σάββατο

06/04/19

17:30

   

30.

ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ

ΜΟΣΧΑΤΟΥ

Κυριακή

07/04/19

14:30

   

31.

Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ – ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ

ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ

Κυριακή

07/04/19

14:30

   

32.

ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ – ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ

ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ

Κυριακή

07/04/19

17:00

   

33.

ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ

ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ

Κυριακή

07/04/19

17:00

   

 

Related posts

ΕΠΣ Πειραιά: Το πρόγραμμα του ερχόμενου σαββατοκύριακου (19-20/1)

Nάσος Φακίδης

Τελείωσαν πριν από λίγη ώρα τα παιχνίδια των πρωταθλημάτων της ΕΠΣΠ.

Ρένος Γιαμπουράς

Τα αποτελέσματα στην τελετή λήξης του Προπαιδικού στην ΕΠΣ Πειραιά

Abola Team 3