3.2 C
Αθήνα
Ιανουάριος 18, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΕΠΣΑ: Το πρόγραμμα του ερχόμενου σαββατοκύριακου (6-7/4)

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

2.

ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ

ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ)

Σάββατο

06/04/19

16:30

   

3.

ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)

Σάββατο

06/04/19

16:30

   

4.

ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ

ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄

Κυριακή

07/04/19

16:30

   

5.

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.

Κυριακή

07/04/19

16:30

   

6.

ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ

Κυριακή

07/04/19

16:30

   

7.

ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ

ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ

Κυριακή

07/04/19

16:30

   

8.

ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ

ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄

Κυριακή

07/04/19

16:30

   

9.

ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)

Κυριακή

07/04/19

16:30

   

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

10.

ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ

ΙΛΙΟΥ

Σάββατο

06/04/19

16:30

   

11.

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)

Σάββατο

06/04/19

16:30

   

12.

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ

Σάββατο

06/04/19

16:30

   

13.

ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ

Κυριακή

07/04/19

11:00

   

14.

ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΧΑΪΔΑΡΙ

ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

Κυριακή

07/04/19

16:30

   

15.

ΡΟΥΦ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ

ΡΟΥΦ

Κυριακή

07/04/19

16:30

   

16.

ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄

Κυριακή

07/04/19

16:30

   

17.

ΙΑΣΩΝ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ

ΙΛΙΟΥ

Κυριακή

07/04/19

16:30

   

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

18.

ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ

ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

Σάββατο

06/04/19

16:30

   

19.

ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

Σάββατο

06/04/19

16:30

   

20.

ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

Σάββατο

06/04/19

16:30

   

21.

ΠΟΨ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

Σάββατο

06/04/19

16:30

   

22.

ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΚΟΛΩΝΟΣ

ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄

Σάββατο

06/04/19

16:30

   

23.

ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΓΟΥΔΗ

Κυριακή

07/04/19

16:30

   

24.

ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ

ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ)

Κυριακή

07/04/19

16:30

   

25.

ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣ

ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ)

Κυριακή

07/04/19

16:30

   

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

26.

ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ

ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ)

Σάββατο

06/04/19

16:30

   

27.

ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ

ΓΛΥΦΑΔΑΣ

Σάββατο

06/04/19

16:30

   

28.

ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ

ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ)

Σάββατο

06/04/19

16:30

   

29.

ΒΥΡΩΝ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ

ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ)

Σάββατο

06/04/19

16:30

   

30.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

Κυριακή

07/04/19

16:00

   

31.

ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ

ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

Κυριακή

07/04/19

16:30

   

32.

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΠΕΥΚΗ

ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ

Κυριακή

07/04/19

16:30

   

33.

ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

Κυριακή

07/04/19

16:30

   

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

34.

ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ

ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)

Σάββατο

06/04/19

16:30

   

35.

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ

ΥΜΗΤΤΟΥ

Σάββατο

06/04/19

16:30

   

36.

ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ

Σάββατο

06/04/19

16:30

   

37.

ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010

ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

Σάββατο

06/04/19

16:30

   

38.

ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ

ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.

Σάββατο

06/04/19

16:30

   

39.

ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)

Κυριακή

07/04/19

16:30

   

40.

ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ

ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ

Κυριακή

07/04/19

16:30

   

41.

ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ

ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄

Κυριακή

07/04/19

16:30

   

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

42.

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ

ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)

Σάββατο

06/04/19

16:30

   

43.

ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ

Σάββατο

06/04/19

16:30

   

44.

ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ

Σάββατο

06/04/19

16:30

   

45.

ΑΦΟΒΟΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ

ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ)

Κυριακή

07/04/19

09:30

   

46.

ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)

Κυριακή

07/04/19

10:00

   

47.

ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΤΙΚΟΣ

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)

Κυριακή

07/04/19

13:00

   

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

48.

ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ

ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ

Σάββατο

06/04/19

16:30

   

49.

ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ

Σάββατο

06/04/19

16:30

   

50.

ΑΡΙΩΝ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ

ΥΜΗΤΤΟΥ

Κυριακή

07/04/19

11:00

   

51.

ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ

ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

Κυριακή

07/04/19

11:00

   

52.

ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ

Κυριακή

07/04/19

11:00

   

53.

ΤΑΤΑΥΛΑ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)

Κυριακή

07/04/19

11:00

   

Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

54.

ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

Κυριακή

07/04/19

10:00

   

55.

ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ

ΡΟΥΦ

Κυριακή

07/04/19

10:00

   

56.

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ

ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ)

Κυριακή

07/04/19

11:00

   

57.

ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΠΛΑΤΩΝ

ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.

Κυριακή

07/04/19

11:00

   

58.

ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

Κυριακή

07/04/19

13:00

   

59.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)

Κυριακή

07/04/19

16:30

   

Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

60.

ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ

ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

Σάββατο

06/04/19

16:30

   

61.

ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ

ΡΟΥΦ

Σάββατο

06/04/19

16:30

   

62.

ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ

ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)

Κυριακή

07/04/19

10:45

   

63.

ΠΑΤΗΣΙΑ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ

Κυριακή

07/04/19

12:00

   

64.

ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΜΑΡΟΥΣΙ

ΡΟΥΦ

Κυριακή

07/04/19

13:00

   

65.

ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ

ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)

Κυριακή

07/04/19

13:30

   

 

Related posts

Γενική Συνέλευση την Παρασκευή (3/2) η ΕΠΣΑ

Abola Team 3

Τα σημερινά (5/1/2020) αποτελέσματα στην ΕΠΣΑ

Abola Newsroom

Νίκη παραμονής ο Αθηναϊκός, η Διάνα 2-0 τον Άγιαξ Ταύρου

Abola Team 3