10.9 C
Αθήνα
Ιανουάριος 20, 2021
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

ΕΠΣΑΝΑ: Οι διαιτητές και οι παρατηρητές του σαββατοκύριακου (6-7/4)

Α Κατηγορία
(27η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

1.

ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ

Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς

Κυριακή

07/04/19

16:30

ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΚΑΛΛΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)

 

2.

ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

Βάρης

Κυριακή

07/04/19

16:30

ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)

 

3.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ

Γραμματικού

Κυριακή

07/04/19

16:30

ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΧΟΙΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ )
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)

 

4.

ΜΑΡΚΟ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ

Μαρκόπουλου

Κυριακή

07/04/19

16:30

ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)

 

5.

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ

Κερατέας

Κυριακή

07/04/19

16:30

ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΥΡΜΠΕΛΗΣ )
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)

 

6.

ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ

Γλυκών Νερών

Κυριακή

07/04/19

16:30

ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)

 

7.

ΑΝΟΙΞΗ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ

Άνοιξης

Κυριακή

07/04/19

16:30

ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)

 

8.

ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ

Μαραθώνα

Κυριακή

07/04/19

16:30

ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)

 

9.

ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ

Αναβύσσου

Τετάρτη

10/04/19

17:00

   

Β Κατηγορία
(27η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

10.

ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ

Αναβύσσου

Σάββατο

06/04/19

16:30

ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)

 

11.

ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ

Καλάμου

Σάββατο

06/04/19

16:30

ΔΗΜΑΣ Μ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΠΥΚΝΗΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)

 

12.

ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ

Κρυονερίου

Σάββατο

06/04/19

16:30

ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)

 

13.

ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ

Ραφήνας

Σάββατο

06/04/19

16:30

ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΚΟΛΗΣ .)

 

14.

ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ

Άνοιξης

Σάββατο

06/04/19

16:30

ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΤΑΤΣΗΣ )

 

15.

ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ

Αυλώνα

Σάββατο

06/04/19

16:30

ΚΑΡΡΑΣ Α., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)

 

16.

ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ

Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης

Σάββατο

06/04/19

16:30

ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .)

 

17.

ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ

Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου

Σάββατο

06/04/19

16:30

ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)

 

Γ Κατηγορία
(27η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

18.

ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ

Διονύσου

Σάββατο

06/04/19

16:30

ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ .)

 

19.

Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ

Βούλας

Σάββατο

06/04/19

16:30

ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .)

 

20.

ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ

Γέρακα

Σάββατο

06/04/19

16:30

ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)

 

21.

ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ

Αγίας Άννας

Σάββατο

06/04/19

16:30

ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΛΙΟΛΙΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)

 

22.

ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ

Σταμάτας

Σάββατο

06/04/19

16:30

ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)

 

23.

ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ

Ανθούσας

Σάββατο

06/04/19

16:30

ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΚΙΝΑΣ Θ.
(Παρατηρητής: ΚΑΡΑΒΑΣ .)

 

24.

ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ

Αφιδνών

Σάββατο

06/04/19

16:30

ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΡΙΖΟΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)

 

 

Related posts

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου 22-23/12 στην ΕΠΣΑΝΑ

Ρένος Γιαμπουράς

Τα αποτελέσματα στους αγώνες του Σαββατοκύριακου (16 και 17/12) σε όλες τις κατηγορίες στην ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3

Η ανακοίνωση του Κρυονερίου για την ένσταση και την αφαίρεση βαθμών από την εφηβική ομάδα

Abola Team 3