21.9 C
Αθήνα
Οκτώβριος 30, 2020
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

ΕΠΣΑΝΑ: Τα σημερινά (6/4) αποτελέσματα

Β Κατηγορία
(27η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

1.

ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ

Αναβύσσου

Σάββατο

06/04/19

16:30

ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)

Διεκόπη

2.

ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ

Καλάμου

Σάββατο

06/04/19

16:30

ΔΗΜΑΣ Μ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΠΥΚΝΗΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)

Αναβλήθηκε

3.

ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ

Κρυονερίου

Σάββατο

06/04/19

16:30

ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)

3-2

4.

ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ

Ραφήνας

Σάββατο

06/04/19

16:30

ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΚΟΛΗΣ .)

3-0

5.

ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ

Άνοιξης

Σάββατο

06/04/19

16:30

ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΤΑΤΣΗΣ )

Αναβλήθηκε

6.

ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ

Αυλώνα

Σάββατο

06/04/19

16:30

ΚΑΡΡΑΣ Α., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)

Αναβλήθηκε

7.

ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ

Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης

Σάββατο

06/04/19

16:30

ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .)

1-0

8.

ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ

Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου

Σάββατο

06/04/19

16:30

ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)

0-0

Γ Κατηγορία
(27η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

9.

ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ

Διονύσου

Σάββατο

06/04/19

16:30

ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ .)

Αναβλήθηκε

10.

Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ

Βούλας

Σάββατο

06/04/19

16:30

ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .)

1-4

11.

ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ

Γέρακα

Σάββατο

06/04/19

16:30

ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)

4-2

12.

ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ

Αγίας Άννας

Σάββατο

06/04/19

16:30

ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΛΙΟΛΙΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)

1-2

13.

ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ

Σταμάτας

Σάββατο

06/04/19

16:30

ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)

Αναβλήθηκε

14.

ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ

Ανθούσας

Σάββατο

06/04/19

16:30

ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΚΙΝΑΣ Θ.
(Παρατηρητής: ΚΑΡΑΒΑΣ .)

Αναβλήθηκε

15.

ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ

Αφιδνών

Σάββατο

06/04/19

16:30

ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΡΙΖΟΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)

1-6

 

Related posts

ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ: Έναρξη προετοιμασίας 20/08 στο γήπεδο Γραμματικού

Abola Team 2

ΕΠΣΑΝΑ: Ο τελικός στις 5 Απριλίου

Abola Team

ΕΠΣΑΝΑ: Πρόσκληση προεθνικών ομάδων

Ρένος Γιαμπουράς