11.2 C
Αθήνα
Δεκέμβριος 9, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΕΠΣΑ: Τα αποτελέσματα του σαββατοκύριακου (6-7/4)

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

1.

ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ

ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ)

Σάββατο

06/04/19

16:30

ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.

0-4

2.

ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)

Σάββατο

06/04/19

16:30

ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.

1-0

3.

ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ

ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄

Κυριακή

07/04/19

16:30

ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.

0-0

4.

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.

Κυριακή

07/04/19

16:30

ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.

0-5

5.

ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ

Κυριακή

07/04/19

16:30

ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.

0-1

6.

ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ

ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ

Κυριακή

07/04/19

16:30

ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΙΣΣΑ Α., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.

2-2

7.

ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ

ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄

Κυριακή

07/04/19

16:30

ΣΤΑΜΟΣ Β., ΔΟΣΗΣ Μ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.

1-2

8.

ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)

Κυριακή

07/04/19

16:30

ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.

1-1

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

9.

ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ

ΙΛΙΟΥ

Σάββατο

06/04/19

16:30

ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α.

3-3

10.

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)

Σάββατο

06/04/19

16:30

ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.

1-1

11.

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ

Σάββατο

06/04/19

16:30

ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.

1-0

12.

ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ

Κυριακή

07/04/19

11:00

ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.

1-0

13.

ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΧΑΪΔΑΡΙ

ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

Κυριακή

07/04/19

16:30

ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.

2-0

14.

ΡΟΥΦ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ

ΡΟΥΦ

Κυριακή

07/04/19

16:30

ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.

0-0

15.

ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄

Κυριακή

07/04/19

16:30

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.

5-0

16.

ΙΑΣΩΝ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ

ΙΛΙΟΥ

Κυριακή

07/04/19

16:30

ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.

1-0

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

17.

ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ

ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

Σάββατο

06/04/19

16:30

ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.

3-0

18.

ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

Σάββατο

06/04/19

16:30

ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.

2-3

19.

ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

Σάββατο

06/04/19

16:30

ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.

0-3

20.

ΠΟΨ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

Σάββατο

06/04/19

16:30

ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.

2-0

21.

ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΚΟΛΩΝΟΣ

ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄

Σάββατο

06/04/19

16:30

ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.

1-1

22.

ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΓΟΥΔΗ

Κυριακή

07/04/19

16:30

ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.

2-1

23.

ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ

ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ)

Κυριακή

07/04/19

16:30

ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.

1-1

24.

ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣ

ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ)

Κυριακή

07/04/19

16:30

ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ.

2-0

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

25.

ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ

ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ)

Σάββατο

06/04/19

16:30

ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.

1-0

26.

ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ

ΓΛΥΦΑΔΑΣ

Σάββατο

06/04/19

16:30

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.

2-2

27.

ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ

ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ)

Σάββατο

06/04/19

16:30

ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.

0-0

28.

ΒΥΡΩΝ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ

ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ)

Σάββατο

06/04/19

16:30

ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.

1-1

29.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

Κυριακή

07/04/19

16:00

ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΖΗΡΔΑΣ Α.

2-2

30.

ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ

ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

Κυριακή

07/04/19

16:30

ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι.

0-1

31.

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΠΕΥΚΗ

ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ

Κυριακή

07/04/19

16:30

ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.

3-0

32.

ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

Κυριακή

07/04/19

16:30

ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.

0-2

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

33.

ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ

ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)

Σάββατο

06/04/19

16:30

ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.

0-3

34.

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ

ΥΜΗΤΤΟΥ

Σάββατο

06/04/19

16:30

ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΠΙΤΣΟΣ Ν.

1-3

35.

ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ

Σάββατο

06/04/19

16:30

ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.

3-2

36.

ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010

ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

Σάββατο

06/04/19

16:30

ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.

1-1

37.

ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ

ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.

Σάββατο

06/04/19

16:30

ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.

1-3

38.

ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)

Κυριακή

07/04/19

16:30

ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.

4-0

39.

ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ

ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ

Κυριακή

07/04/19

16:30

ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.

0-1

40.

ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ

ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄

Κυριακή

07/04/19

16:30

ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.

0-7

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

41.

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ

ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)

Σάββατο

06/04/19

16:30

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.

2-5

42.

ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ

Σάββατο

06/04/19

16:30

ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΝΑΣΗΣ Σ.

7-1

43.

ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ

Σάββατο

06/04/19

16:30

ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΚΟΡΡΕΣ Ν.

0-4

44.

ΑΦΟΒΟΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ

ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ)

Κυριακή

07/04/19

09:30

ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΣΙΝΤΟΣ Δ.

0-7

45.

ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)

Κυριακή

07/04/19

10:00

ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.

1-2

46.

ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΤΙΚΟΣ

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)

Κυριακή

07/04/19

13:00

ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΟΡΦΑΝΟΣ Β.

3-1

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

47.

ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ

ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ

Σάββατο

06/04/19

16:30

ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.

1-2

48.

ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ

Σάββατο

06/04/19

16:30

ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΝΑΟΥΜ Δ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ.

1-0

49.

ΑΡΙΩΝ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ

ΥΜΗΤΤΟΥ

Κυριακή

07/04/19

11:00

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΔΕΟΝΑΣ Γ.

1-2

50.

ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ

ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

Κυριακή

07/04/19

11:00

ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.

4-2

51.

ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ

Κυριακή

07/04/19

11:00

ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΠΙΤΣΟΣ Ν.

0-4

52.

ΤΑΤΑΥΛΑ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)

Κυριακή

07/04/19

11:00

ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.

6-0

Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

53.

ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

Κυριακή

07/04/19

10:00

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.

1-2

54.

ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ

ΡΟΥΦ

Κυριακή

07/04/19

10:00

ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.

2-0

55.

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ

ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ)

Κυριακή

07/04/19

11:00

ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.

2-0

56.

ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΠΛΑΤΩΝ

ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.

Κυριακή

07/04/19

11:00

ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΤΣΑΦΟΣ Β.

0-1

57.

ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

Κυριακή

07/04/19

13:00

ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.

1-4

58.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)

Κυριακή

07/04/19

16:30

ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.

2-1

Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

59.

ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ

ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

Σάββατο

06/04/19

16:30

ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.

3-0

60.

ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ

ΡΟΥΦ

Σάββατο

06/04/19

16:30

ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ.

1-0

61.

ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ

ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)

Κυριακή

07/04/19

10:45

ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.

1-1

62.

ΠΑΤΗΣΙΑ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ

Κυριακή

07/04/19

12:00

ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.

1-4

63.

ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΜΑΡΟΥΣΙ

ΡΟΥΦ

Κυριακή

07/04/19

13:00

ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.

1-0

64.

ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ

ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)

Κυριακή

07/04/19

13:30

ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.

5-1

 

Related posts

Στο ρετιρέ η Αγία Ελεούσα

Abola Team

Μιχάλης Καβαλιέρης τεχνικός σύμβουλος στη Δάφνη Παλαιού Φαλήρου!

abola10

Λαζάρου: «Με φιλοδοξίες και φέτος»

abola10