15.7 C
Αθήνα
Οκτώβριος 29, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΕΠΣ Πειραιά: Το σημερινό (20/4) πρόγραμμα

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

1.

ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

ΜΟΣΧΑΤΟΥ

Σάββατο

20/04/19

17:30

ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)

 

2.

ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΝΙΚΑΙΑΣ

Σάββατο

20/04/19

17:30

ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ)

 

3.

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ

Σάββατο

20/04/19

17:30

ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)

 

4.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ

ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ

Σάββατο

20/04/19

17:30

ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)

 

5.

ΚΑΡΑΒΑΣ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ

ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ

Σάββατο

20/04/19

17:30

ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ)

 

6.

ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

Σάββατο

20/04/19

17:30

ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)

 

7.

ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ

ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»

Σάββατο

20/04/19

17:30

ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ)

 

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

9.

ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

Σάββατο

20/04/19

17:30

ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ)

 

Γ Κατηγορία
(25η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

10.

ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ

ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

Σάββατο

20/04/19

17:30

ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .)

 

 

Related posts

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ: Οι διαιτητές στην αυριανή (20/3) ρεβάνς στο Πέραμα

Nάσος Φακίδης

Κλήση στα σωματεία Οδηγήτρια και ΑΕ Περάματος, αποφάσεις της Πειθαρχικής Επιτροπής της ΕΠΣ Πειραιά και νέες κλήσεις στις Μικτές

Abola Team 3

Κλήσεις στις Μικτές Παίδων και Νέων του Πειραιά για την Δευτέρα 29/1

Abola Team 3