23.7 C
Α' ΕΠΣΑ - 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Πάλεψε άλλα δε γλύτωσε ο Θρίαμβος Χαϊδαρίου

Μέχρι το ημίχρονο δημιουργούσε την εντύπωση ότι θα μπορούσε στο τέλος να πανηγυρίσει ένα θετικό αποτέλεσμα. Στο δεύτερο ημίχρονο, όμως, ο Θρίαμβος Χαϊδαρίου κατέρρευσε και γνώρισε την ήττα με 3-1 από τα Πετράλωνα.

Πλέον, το έργο της ομάδας των δυτικών προαστίων γίνεται ακόμη πιο δύσκολο για την παραμονή, όμως, συνεχίζει να κρατάει την κατάσταση στα… χέρια του.

Το γκολ των γηπεδούχων σημείωσαν στο 33′ ο Αγγέλου, ενώ των φιλοξενούμενων στο 64′ ο Μπουγιούκος με κεφαλιά, στο 72′ ο Καρούμπαλης με σουτ και στο 78′ ο Ρούπι με ατομική ενέργεια και σουτ.

Διαιτητές: Χρυσάφης, Δόσης-Καραγιαννίδης

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔ. (Αντώνης Ζαφειριάδης): Φανουργιάκης, Γκαρδιακός (78′ Μπάρδης), Δάρρας, Αγγέλου, Κόρδας, Τσιούλος, Μπανιάς, Κάραβος, Φούρλας (75′ Μπίκος), Τσαγιάννης (82′ Κουράτορας), Δράμης (65′ Μπάκας)

ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ (Λάκης Σμυρνής): Μπότος, Τσέκος (80′ Κούρτι), Απ. Μπαλομένος, Μπουγιούκος, Ανδρίκος, Γεωργίου, Ντούνιας (55′ Καρούμπαλης), Χέλμης, Γκούγκας, Γεωργουδάκης (75′ Ψαρράς), Ρούπι (80′ Μπούτιβας).