28.6 C
Αθήνα
Ιούνιος 27, 2022
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

ΕΠΣΑΝΑ: Οι διαιτητές του σαββατοκύριακου (4-5/5)

Α Κατηγορία
(30η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

1.

ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ

Νέας Μάκρης

Κυριακή

05/05/19

17:00

ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)

 

2.

ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ

Σταμάτας

Κυριακή

05/05/19

17:00

ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)

 

3.

ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΝΟΙΞΗ

Βούλας

Κυριακή

05/05/19

17:00

ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)

 

4.

ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ

Αναβύσσου

Κυριακή

05/05/19

17:00

ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΛΑΜΠΡΟΥ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)

 

5.

ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ

ΔΑΚ Παιανίας

Κυριακή

05/05/19

17:00

ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)

 

6.

ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ

Αγίας Άννας

Κυριακή

05/05/19

17:00

ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΛΥΚΙΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ)

 

7.

ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΜΑΡΚΟ

Γλυκών Νερών

Κυριακή

05/05/19

17:00

ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)

 

8.

ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ

Κάτω Αχαρνών

Κυριακή

05/05/19

17:00

ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ)

 

Β Κατηγορία
(30η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

9.

ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ

Νέων Παλατίων

Σάββατο

04/05/19

17:00

ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)

 

10.

ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ

Γέρακα

Σάββατο

04/05/19

17:00

ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)

 

11.

ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ

Σταμάτας

Σάββατο

04/05/19

17:00

ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΚΑΡΑΒΑΣ .)

 

12.

ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ

Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς

Σάββατο

04/05/19

17:00

ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)

 

13.

ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ

Βουλιαγμένης

Σάββατο

04/05/19

17:00

ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .)

 

14.

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ

Νέας Μάκρης

Σάββατο

04/05/19

17:00

ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)

 

15.

ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ

Αυλώνα

Σάββατο

04/05/19

17:00

ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)

 

16.

ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ

Παλαιάς Φώκαιας

Σάββατο

04/05/19

17:00

ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)

 

Γ Κατηγορία
(30η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

17.

Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ

Αγίας Άννας

Σάββατο

04/05/19

17:00

ΚΑΡΡΑΣ Α., ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ Σ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)

 

18.

ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ

Γραμματικού

Σάββατο

04/05/19

17:00

ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΝΙΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)

 

19.

ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

Καπανδριτίου

Σάββατο

04/05/19

17:00

ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΤΑΤΣΗΣ )

 

20.

ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ

Πολυδενδρίου

Σάββατο

04/05/19

17:00

ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΚΑΜΠΕΡΟΣ ..
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)

 

21.

ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ

Ανθούσας

Σάββατο

04/05/19

17:00

ΔΗΜΑΣ Μ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ)

 

22.

ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ

Γλυκών Νερών (πλαστικό)

Κυριακή

05/05/19

17:00

ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΡΙΖΟΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)

 

23.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ

Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς

Κυριακή

05/05/19

17:00

ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΤΣΙΜΠΡΑΣ Π.
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)

 

 

Related posts

ΕΠΣΑΝΑ: Τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββατοκύριακου

Ρένος Γιαμπουράς

Πήρε Βελετάκο ο Παλλαυρεωτικός επέστρεψε ο Ασλάνης

Abola Team 3

ΕΠΣΑΝΑ: Με επιτυχία πραγματοποιήθηκε το επιμορφωτικό σεμινάριο διαιτησίας

Ρένος Γιαμπουράς