18.3 C
20 Απριλίου, 2024
Γ' ΕΘΝΙΚΗ

“300”άτομα τον Kαμάρωσαν

Σε ακόμα ένα φιλικό παιχνίδι αναμετρήθηκε η ομάδα του Φωστήρα αντιμετωπίζοντας την Θύελλα Καμαρίου. Οι Ταυριώτες επικράτησαν με 2-0 πραγματοποιώντας ένα εκπληκτικό δεύτερο ημίχρονο αφού και τα 2 γκολ τα πέτυχαν στο δεύτερο μέρος. Οι σκόρερς ήταν ο Αλεξίου στο 65΄και ακριβώς 10 λεπτά αργότερα στο 75΄βρήκε δίχτυα ο Ηλιάδης και διαμόρφωσε το τελικό σκορ .Η ατμόσφαιρα ήταν πολύ ζεστή στο γήπεδο διότι παρευρέθηκαν 300 φίλοι του Φωστήρα σε φιλικό αγώνα!Όπως καταλαβαίνουμε την νέα χρονιά το “Σπύρος Γιαλαμπίδης” αναμένεται να είναι καυτό.
Φωστήρας:Χατζηεμανουήλ,Αλεξίου(65΄),Καλιμούκος,Μπέρτζος,Κουτσούμπας,Πανάκης,Ηλιάδης(75΄),Πίσσας,Αργκιλέσι,Μαρίνου,Μπερνιδάκης,Πουρσανίδης,Σάμιος,Μίτα,Αθανασόπουλος,Μπιμπισίδης,Ασημάκης,Περιτάι,Μπάρκας,Μπραχιμάι.
Θύελλα Καμαρίου:Ανδρίολας,Παπαγγελής,Μπουσάι,Αρκούδας,Παπαζαχαρίας,Σιμιτσής,Ζέλο,Φύτρος,Αργυρίου,Ερρίκος,Ηλιόπουλος,Λιγνός,Γεωργιάδης,Μαντούσης,Τσουκαλάς,Νίκα,Τσιούλος,Φιλών.