19.6 C
Athens
Οκτώβριος 15, 2019
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Τα αποτελέσματα του κυπέλλου ΕΠΣ Αθηνών

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 07/09/19 16:30 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε. 0-0 (πεν: 4-3)
2. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 07/09/19 16:30 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 1-3
3. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 07/09/19 16:30 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α. 3-5
4. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 07/09/19 16:30 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 3-0
5. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 07/09/19 16:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. 4-0
6. ΠΕΥΚΗ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 07/09/19 16:30 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΤΖΙΚΑΣ Ε. 2-0
7. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 07/09/19 16:30 ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν. 3-4 παρ.
8. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 07/09/19 16:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 4-1 παρ.
9. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 07/09/19 16:30 ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΘΩΜΑΣ Π. 1-2
10. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 07/09/19 16:30 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π. 5-1
11. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 07/09/19 16:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν. 2-0
12. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 07/09/19 16:30 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 3-0
13. ΠΟΨ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 07/09/19 16:30 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α. 6-0
14. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 07/09/19 16:30 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΤΖΑΝΗΣ Θ. 0-0 (πεν: 5-4)
15. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 07/09/19 16:30 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α. 0-1
16. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 07/09/19 16:30 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 3-1
17. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 07/09/19 16:30 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΔΕΤΣΗ Μ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π. 3-0
18. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 07/09/19 16:30 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α. 0-3

Related posts

Στον Νίκο Κουνάδη τα αγωνιστικά ηνία του Καματερού

Abola Team 2

Με πέναλτι ο Πανερυθραϊκός

Βασίλης Θεόκλητος

Έπιασε τα… άπιαστα ο Μάκης Κουνάδης!

Ρένος Γιαμπουράς