20.9 C
23 Απριλίου, 2024

Διπλό στον Ισθμό!

Η Κηφισιά νίκησε στην Κόρινθο την τοπική ομάδα με 1-2 σε φιλικό παιχνίδι προετοιμασίας.
Οι γηπεδούχοι ευτύχησαν να προηγηθούν στο 22′ με κοντινή προβολή του Χουσέλα, όμως ο Έσλερ με πέναλτι στο 35ο λεπτό, έφερε το ματς στα ίσια. Οι Κηφισιώτες ήταν καλύτεροι στην επανάληψη και με το τέρμα του Τεγούση στο 49′, πήραν τη νίκη.
Η Κηφισιά αγωνίστηκε με τους:
ΚΟΡΙΝΘΟΣ 06 :Αθανασοπουλος, Κωστοπουλος, Φιλης, Βατουσιαδης, Ντερτιλης, Κουινελης, Χουσελας, Τσιριγωτης, Παλιατσιος, Γκουριωτης, Γεωργίου.
ΕΠΑΙΞΑΝ ΚΑΙ ΟΙ :Δημητρίου, Μεγαλοοικονομου, Μαγγινας, Καντιλιερακης, Σπετσι, Παπανικολάου, Βαρδακας
ΚΗΦΙΣΙΑ (Γιώργος Αρχοντάκης) Μιχελής, Βλάχος,  Έσλερ, Χριστοφιλέας, Τεγούσης, Κωνσταντίνου, Ρεντζής, Τόσκα, Δρόσης, Γκούμας, Παυλάκης.
Έπαιξαν ακόμη οι Κολόκας, Ντάμπος, Πρίτσας, Γεωργόπουλος, Τζέλι, Μπαλατσούρας.