19.6 C
Athens
Οκτώβριος 14, 2019
Abola.gr
Α' ΠΕΙΡΑΙΑ

Πρόγραμμα Αγώνων Α Κατηγορίας: 1ος & 2ος Όμιλος

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 1ος Όμιλος

1η Αγωνιστική
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΜΦΙΑΛΗ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
2η Αγωνιστική
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
3η Αγωνιστική
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΜΦΙΑΛΗ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
4η Αγωνιστική
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
5η Αγωνιστική
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΜΦΙΑΛΗ
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
6η Αγωνιστική
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΜΦΙΑΛΗ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
7η Αγωνιστική
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΜΦΙΑΛΗ
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
8η Αγωνιστική
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΜΦΙΑΛΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
9η Αγωνιστική
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΜΦΙΑΛΗ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
10η Αγωνιστική
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΜΦΙΑΛΗ
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
11η Αγωνιστική
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
12η Αγωνιστική
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΑΜΦΙΑΛΗ
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
13η Αγωνιστική
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
ΑΜΦΙΑΛΗ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
14η Αγωνιστική
ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
15η Αγωνιστική
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΜΦΙΑΛΗ
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
16η Αγωνιστική
ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
17η Αγωνιστική
ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΜΦΙΑΛΗ
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
18η Αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ
ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
19η Αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΑΜΦΙΑΛΗ
ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
20η Αγωνιστική
ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
21η Αγωνιστική
ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
22η Αγωνιστική
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΑΜΦΙΑΛΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
23η Αγωνιστική
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΜΦΙΑΛΗ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ
24η Αγωνιστική
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΜΦΙΑΛΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
25η Αγωνιστική
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
26η Αγωνιστική
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΜΦΙΑΛΗ
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

 


 

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 2ος Όμιλος

 

1η Αγωνιστική
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΚΑΡΑΒΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
2η Αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΚΑΡΑΒΑΣ
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
3η Αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΚΑΡΑΒΑΣ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ
4η Αγωνιστική
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΚΑΡΑΒΑΣ
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
5η Αγωνιστική
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ
ΚΑΡΑΒΑΣ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
6η Αγωνιστική
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΚΑΡΑΒΑΣ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
7η Αγωνιστική
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΚΑΡΑΒΑΣ
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ
8η Αγωνιστική
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΚΑΡΑΒΑΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
9η Αγωνιστική
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΚΑΡΑΒΑΣ
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
10η Αγωνιστική
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΚΑΡΑΒΑΣ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
11η Αγωνιστική
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΚΑΡΑΒΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
12η Αγωνιστική
ΚΑΡΑΒΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
13η Αγωνιστική
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΚΑΡΑΒΑΣ
14η Αγωνιστική
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΚΑΡΑΒΑΣ
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ
15η Αγωνιστική
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΚΑΡΑΒΑΣ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
16η Αγωνιστική
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΚΑΡΑΒΑΣ
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
17η Αγωνιστική
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΚΑΡΑΒΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
18η Αγωνιστική
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΚΑΡΑΒΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
19η Αγωνιστική
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΚΑΡΑΒΑΣ
20η Αγωνιστική
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΚΑΡΑΒΑΣ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
21η Αγωνιστική
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΚΑΡΑΒΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
22η Αγωνιστική
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
ΚΑΡΑΒΑΣ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
23η Αγωνιστική
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΚΑΡΑΒΑΣ
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
24η Αγωνιστική
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΚΑΡΑΒΑΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
25η Αγωνιστική
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΚΑΡΑΒΑΣ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
26η Αγωνιστική
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΚΑΡΑΒΑΣ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ

Related posts

Και τον Αγγελόπουλο η Χαραυγή

Ρένος Γιαμπουράς

Παρελθόν ο Πάχος από τον Ήφαιστο

Η ανάρτηση του Κάρλου Βογιατζή για την απόκτηση του Πέττα από την ΑΕ Μοσχάτου-Επιτυχημένη η γιορτή της ακαδημίας της ΑΕ Μοσχάτου (ΦΩΤΟ)

Abola Team 3