19.6 C
Athens
Οκτώβριος 14, 2019
Abola.gr
Β' ΠΕΙΡΑΙΑ

Πρόγραμμα Αγώνων Β Κατηγορίας: 1ος & 2ος Όμιλος

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 1ος Όμιλος

 

1η Αγωνιστική
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ – ΘΗΣΕΑΣ
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ
ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
2η Αγωνιστική
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΘΗΣΕΑΣ
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
3η Αγωνιστική
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ
ΘΗΣΕΑΣ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
4η Αγωνιστική
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΘΗΣΕΑΣ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ
ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
5η Αγωνιστική
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΘΗΣΕΑΣ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ
6η Αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΘΗΣΕΑΣ
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
7η Αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ
ΘΗΣΕΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ
8η Αγωνιστική
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
ΘΗΣΕΑΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
9η Αγωνιστική
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΘΗΣΕΑΣ
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
10η Αγωνιστική
ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΘΗΣΕΑΣ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
11η Αγωνιστική
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΘΗΣΕΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
12η Αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΘΗΣΕΑΣ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
13η Αγωνιστική
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΘΗΣΕΑΣ
ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
14η Αγωνιστική
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΘΗΣΕΑΣ – ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
15η Αγωνιστική
ΘΗΣΕΑΣ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ
16η Αγωνιστική
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΘΗΣΕΑΣ
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
17η Αγωνιστική
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΘΗΣΕΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ
18η Αγωνιστική
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΘΗΣΕΑΣ
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ
ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
19η Αγωνιστική
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΘΗΣΕΑΣ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
20η Αγωνιστική
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΘΗΣΕΑΣ
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
21η Αγωνιστική
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΘΗΣΕΑΣ
22η Αγωνιστική
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΘΗΣΕΑΣ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
23η Αγωνιστική
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΘΗΣΕΑΣ
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ
24η Αγωνιστική
ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΘΗΣΕΑΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
25η Αγωνιστική
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΘΗΣΕΑΣ
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
26η Αγωνιστική
ΘΗΣΕΑΣ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ

 


 

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 2ος Όμιλος

1η Αγωνιστική
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
2η Αγωνιστική
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
3η Αγωνιστική
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
4η Αγωνιστική
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
5η Αγωνιστική
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ
6η Αγωνιστική
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
7η Αγωνιστική
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
8η Αγωνιστική
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
9η Αγωνιστική
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ
10η Αγωνιστική
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
11η Αγωνιστική
ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
12η Αγωνιστική
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
13η Αγωνιστική
ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
14η Αγωνιστική
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
15η Αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ
16η Αγωνιστική
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ – ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
17η Αγωνιστική
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
18η Αγωνιστική
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
19η Αγωνιστική
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
20η Αγωνιστική
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
21η Αγωνιστική
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
22η Αγωνιστική
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
23η Αγωνιστική
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
24η Αγωνιστική
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
25η Αγωνιστική
ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
26η Αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

Related posts

Αναγέννηση Μοσχάτου-Φοίνικας Αγ. Σοφίας 4-0

Abola Team 3

Χαλκηδόνα-Κύπρος Κορυδαλλού 0-1

Abola Team 3

Πανφαληρικός-ΑΟ Καστέλλας 1-2

Abola Team 3