16.8 C
Γ΄ΕΘΝΙΚΗ - 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΓ' ΕΘΝΙΚΗ

Εθνικός – Φωστήρας (LIVE)

Η σελιδα ανανεώνεται συνεχώς. Πατήστε refresh ή αλλιώς επαναφόρτωση του αρθρου για να παρακολουθειτε την εξέλιξη του παιχνιδιού!
Τέλος αγώνα μεγάλο διπλό για τον Φωστήρα που επικράτησε με σκορ 0-1 με γκολ του Μπιμπισίδη επί του Εθνικού και ξεκίνησε ιδανικά τις υποχρεώσεις του στην Γ’ Εθνική. Ευχαριστούμε που παρακολουθήσατε μαζί μας τον αγωνα. Καλό σας απόγευμα
90′ Αλλαγή ο Φωστήρας μέσα ο Περιτάι έξω ο Μαρίνου
86′ Αλλαγή για τον Εθνικό μέσα ο Κουτσουμπας έξω ο Αλεξίου
85′ Γκοοοοολ για τον Φωστήρα 0-1 με κεφαλιά από τον Μπιμπισίδη έπειτα από κόρνερ του Μαρίνου!
83′ Τεράστια ευκαιρία για τον Φωστήρα με τον Ηλιάδη να στέλνει την μπάλα πάνω στον τερματοφύλακα σε κατάσταση τετ α τετ
76′ Τρίτη αλλαγή για τον Εθνικό μέσα ο Τσιαβος έξω ο Κατσέρης
73′ Ακόμα μια αλλαγή για τον εθνικό μέσα ο Κούρτι έξω ο Γκέτσι
72′ Επικίνδυνη πλαγιοκόπηση για τον Φωστήρα με τον Μπερνιδάκη
69′ Ακόμα ένα διάλειμμα για να δροσιστούν οι παίκτες
66′ Αλλαγή για τον Εθνικό μέσα ο Σαραντόπουλος έξω ο Λαμπράκης
57′ Σουτ του Αργκιλέσι για τον Φωστήρα χωρίς αποτέλεσμα μπλοκάρει ο Βουτσίνας
53′ Χωρίς κάποια αξιοσημείωτη φάση στο δεύτερο μέρος ως τώρα
Μόλις ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο
49′ Τέλος πρώτου ημιχρόνου με το παιχνίδι να βρίσκεται στο 0-0 με τον Εθνικό πιο σταθερό και με περισσότερες φάσεις και από την άλλη πλευρά ο Φωστήρας έχει ένα ακυρωμένο γκολ και όχι κάποια άλλη ευκαιρία. Σε λίγο μαζί σας για την συνέχεια του αγώνα με το δεύτερο ημίχρονο!
40′ Κόντρα επίθεση με 4 παίκτες βγήκε ο Εθνικός και με 1 αμυνόμενο Φωστήρας χωρίς αποτέλεσμα όμως διότι ο Πολίτης έκανε λάθος γύρισμα και η φάση τελείωσε
38′ Ως αποτέλεσμα παραμένει το 0-0
37′ Το γκολ δεν μετράει διότι έχει δοθεί φαουλ υπέρ του Εθνικού στην προηγούμενη φάση!
35’Γκοοοοολ για τον Φωστήρα κόντρα στην ροή του αγώνα με τον Σάμιο
30′ Συμπληρώσαμε το πρώτο μισάωρο του αγώνα χωρίς σκορ στο παιχνίδι με τον Εθνικό να έχει ως τώρα τον έλεγχο
27′ Διακοπή για να δροσιστούν οι παίκτες των ομάδων λόγω της υψηλής θερμοκρασίας
25′ Σουτ του Ηλιάδη εύκολα ο γκολκίπερ του Εθνικού
21′ Πολύ εκνευρισμός υπάρχει με τους γηπεδούχους να έχουν παράπονα από την διαιτησία
11′ Πρώτο σουτ στον αγώνα για τον Φωστήρα με τον Ηλιάδη και τον Βουτσίνα να μπλοκάρει
9′ Ακόμα μια τεράστια χαμένη ευκαιρία για τον Εθνικό με κεφαλιά του Γκέτσι να σταματάει πάνω στην γραμμή ο Χατζηεμανουήλ
8′ Τεράστια χαμένη ευκαιρία για τον Εθνικό με σουτ του Πολίτη να περνάει χιλιοστά από το δοκάρι μετά την εξαιρετική προσπάθεια του Γκέτσι!
5΄ Πρώτη φάση στον αγώνα με σουτ του Λαμπράκη για τον Εθνικό πέρασε αριστερά από το τέρμα αουτ η μπάλα.