19.5 C
Athens
Οκτώβριος 18, 2019
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

To πρόγραμμα της ΕΠΣ Πειραιά

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 12/10/19 16:30
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 12/10/19 16:30
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 12/10/19 16:30
ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΙΓΙΝΑΣ Κυριακή 13/10/19 14:30
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 13/10/19 16:30
ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 13/10/19 16:30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Δευτέρα 14/10/19 17:00
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 12/10/19 16:30
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 12/10/19 16:30
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 13/10/19 11:45
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΚΑΡΑΒΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 13/10/19 13:45
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Κυριακή 13/10/19 16:30
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 13/10/19 16:30
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 13/10/19 16:30
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 13/10/19 09:30
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΘΗΣΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 13/10/19 11:00
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 13/10/19 11:00
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 13/10/19 13:45
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 13/10/19 13:45
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 13/10/19 16:30
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 13/10/19 16:30
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 12/10/19 16:30
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 12/10/19 16:30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 13/10/19 11:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 13/10/19 12:00
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 13/10/19 13:30
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 13/10/19 13:45
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 13/10/19 16:30
Γ Κατηγορία
(2η αγωνιστική)
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Σάββατο 12/10/19 16:30
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 12/10/19 16:30
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ – ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Σάββατο 12/10/19 16:30
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 13/10/19 11:00
ΑΣ ΚΩΦΩΝ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 13/10/19 13:30
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 13/10/19 13:45
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 13/10/19 16:30

Related posts

Ποινές σε παίκτες της Πειθαρχικής Επιτροπής της ΕΠΣ Πειραιά

Abola Team 3

Τον Μπάμπη Σταμπούλογλου ανακοίνωσε η ΑΕ Σαρωνικός

Abola Team 3

Ενημέρωση από την ΕΠΣ Πειραιά για την Τακτική Γενική Συνέλευση

Abola Team 3