19.1 C
Α΄ ΕΠΣΑ - 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Abola Live: ΠΑΟ ΡΟΥΦ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ

Η σελίδα αυτή ανανεώνεται συνεχώς. Για να ενημερώνεστε για την εξέλιξη του αγώνα πατήστε refresh ή επαναφόρτωση της σελίδας.

Ευχαριστούμε που είσασταν μαζί μας. Καλό σας απόγευμα.
Ρουφ – Ηλιούπολη 1-0.
Λήξη παιχνιδιού!
Στην επίθεση τα τελευταία λεπτά η Ηλιούπολη…
Κόκκινη κάρτα για τον Σαλαπατα της Ηλιούπολης στο 90′.
83′ Σουτ για την Ηλιούπολη… Άουτ!
80′ Πολλές οι διακοπές στο παιχνίδι από τα σκληρά φάουλ…
78′ Νέα ευκαιρία για το Ρουφ αυτή τη φορά μπλοκάρει σταθερά ο τερματοφύλακας της Ηλιούπολης.
76′ Γκοοολ! 1-0 το Ρουφ… Σχεδόν χωρίς φόρα… Στην αριστερή κάθετη γωνία του Τικταπανιδη!
76′ Πέναλτυ για το Ρουφ!!! Εκτελεστής Δανασης!
72′ Χαμένο εκτελεσμένο φάουλ για το Ρουφ από αριστερά…
69′ Νέα συρτή σέντρα ανεκμετάλλευτη για την Ηλιούπολη απο αριστερά…
66′ Ο διαιτητής Ευαγγέλου πραγματικά εχει κρατήσει το παιχνίδι σε μεγάλη ισορροπία… Ηρεμώντας τα πνεύματα… Σε μεγάλες φάσεις..
63′ Δεύτερη χαμένη ευκαιρία για την Ηλιούπολη μετά από σύγχυση στην άμυνα… Δεν κατέληξε στα δίχτυα.
62′ Τεράστια ευκαιρία για την Ηλιούπολη με τον Σταύρου να σουτάρει λίγο πάνω από τα δοκάρια του Κουνάδη!
57′ Ο Τεττεη για το Ρουφ κυνήγησε μια μακρυνή μπαλιά… Αλλά χωρίς τύχη … Βγήκε άουτ.
53′ Μια σέντρα από τα δεξιά του Δαναση… Στα χέρια του τερματοφύλακα της Ηλιούπολης.
51′ Πάνω – κάτω η μπάλα με πολλά φάουλ στο χώρο του κέντρου..
46′ Επίθεση της Ηλιούπολης από δεξιά…. καμία ανησυχία για την άμυνα του Ρουφ.
Β ημίχρονο.
Ξεκίνησαν.
Οι ομάδες εισέρχονται στον αγωνιστικό χώρο.
Ντέρμπι μεγάλης σημασίας για τη συνέχεια του πρωταθλήματος, σίγουρα δικαιολογεί το μέχρι τώρα αποτέλεσμα. Αναμένεται ένα ενδιαφέρον δεύτερο ημίχρονο..
Λήξη α’ ημιχρονου. Μείνετε μαζί μας σε σε λίγα λεπτά θα ξεκινήσει το δεύτερο ημίχρονο.
Πλησιάζουμε προς το τέλος του πρώτου ημιχρόνου και οι ομάδες είναι ισόπαλες 0-0.
Φάουλ για το Ρουφ.. κεφαλιά και μπλοκάρει ο τερματοφύλακας της Ηλιούπολης.
Σκληρές μάχες και δυνατά φάουλ αλλά χωρίς κάρτα μέχρι στιγμής.
Γενικά λίγο πιο επιθετική η Ηλιούπολη, αλλά τη μεγάλη ευκαιρία την έχει χάσει το Ρουφ.
Πρώτη καλή ευκαιρία για το Ρουφ και αποκρούει με τα δύο χέρια ο Τικταπανιδης!
Στην αντεπίθεση για το Ρουφ.. τελευταία στιγμή έδιωξε σε πλάγιο ο τερματοφύλακας της Ηλιούπολης.
Σουτ του Καλατζή… Πάνω από τα δοκάρια του τερματοφύλακα του Ρουφ.
Μακρινή μπαλιά για τον Γκουγκα απ’τα αριστερά για την Ηλιούπολη.. αλλά μπλοκάρει ο Κουνάδης
Προσπάθειες για την Ηλιούπολη για επίθεση… Αλλά ανακόπτουν οι αμυντικοί του Ρουφ
Μπαλιά για τον Μπενα.. έκοψε η άμυνα της Ηλιούπολης..
Παιχνίδι κέντρου και από τις δύο ομάδες..
Τίποτα το ιδιαίτερο σε αυτά τα πρώτα λεπτά… Ένταση στις κερκίδες με τα τύμπανα των κερκίδων του Ρουφ.

Ξεκίνησε το ματς.
Ηλιούπολη:Τικταπανιδης, Καλαντζής Μπουτιβας,Rexho, Αγοραστός, Γεωργιάδης,Γαγγος,Souza Santos,Γκουγκας,Σαλαπατας, Σταυρου.
Ρουφ: Κουνάδης, Βερνάρδος,Τοπουλιδης, Ανδρίκος, Σωτηριάδης,Μπανιάς,Τεττεη,Μπενα,Ρουπι,Ζευκιλης,Δανασης.
Μαζί εδώ από το Abola.gr, θα προσπαθήσουμε να σας μεταφέρουμε τα όσα θα διαδραματιστούν στον αγώνα αυτό.
Καλησπέρα σας από το Γήπεδο του “ΡΟΥΦ”, εδώ που σε λίγα λεπτά θα ξεκινήσει ο αγώνας ανάμεσα στον ΠΑΟ Ρουφ και την Ηλιούπολη για την 4η αγωνιστική στην Α’ κατηγορία της ΕΠΣΑ του δεύτερου ομίλου.