14.7 C
19 Μαρτίου, 2024
Α' ΕΠΣΑΝΑ

Άντεξε το Κρυονέρι!

Άρης Βούλας και Κρυονέρι έμειναν στο 1-1 σε ένα ματς που είχε πολλές συγκινήσεις.

Οι φιλοξενούμενοι κατάφεραν να αιφνιδιάσουν τους αντιπάλους τους και να προηγηθούν στο 29ο λεπτό με το αυτογκόλ του Γκούρα. Στην επανάληψη ο ρυθμός του παιχνιδιού δεν ήταν καλός με τον διαιτητή να βγάζει συνολικά 14 κίτρινες κάρτες. Δύο από αυτές αντίκρισε ο Χοτζάι, αφήνοντας την ομάδα του με 10 παίκτες από το 63ο λεπτό. Ο Ρομάνο εκμεταλλεύτηκε την αριθμητική υπεροχή και με δικό του γκολ στο 80ο λεπτό, διαμόρφωσε το τελικό 1-1.

Οι δύο ομάδες αγωνίστηκαν με τους:

ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ: Προβίδας, Γκούρα (88′ Ντοβίνος), Γιαννόπουλος, Βατίστας, Γεωργακάς, Λιόσης (62′ Χατζής), Χρήστους (65′ Βασίλης), Σκόρβο, Κούστας (51′ Αλεξόπουλος), Ρομάνο, Κρίλης

ΚΡΥΟΝΕΡΙ: Μανουσάκης, Χοτζάι, Κουτρώνας, Παπαδόπουλος, Τουμπανάκης, Τσακλάνος, Τσελάι (94′ Ζερμπίνης), Δάφνας (64′ Καρποντίνης), Νάκας (74′ Μαλάι), Σιατραβάνης, Μίχας (55′ Γεωργούσης)