24.7 C
Αθήνα
Σεπτέμβριος 23, 2020
Abola.gr
A' ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΩΝ Γ' ΑΘΗΝΩΝ ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Τα ματς του Σαβ/κου στην ΕΠΣΑ

Δείτε τα παιχνίδια της 6ης Αγωνιστικής για την ΕΠΣΑ:
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)

8. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 26/10/19 16:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.
9. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 26/10/19 16:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.
10. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 26/10/19 16:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.
11. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 27/10/19 15:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΔΟΣΗΣ Μ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.
12. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 27/10/19 15:00 ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.
13. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 27/10/19 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.
14. ΙΑΣΩΝ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 27/10/19 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.
15. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 27/10/19 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)

16. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 26/10/19 16:00 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΔΕΤΣΗ Μ.
17. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 26/10/19 16:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.
18. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 26/10/19 16:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.
19. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 26/10/19 16:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.
20. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 26/10/19 16:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
21. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 27/10/19 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
22. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 27/10/19 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
23. ΡΟΥΦ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 27/10/19 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι.

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)

24. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 26/10/19 16:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.
25. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 26/10/19 16:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.
26. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 26/10/19 16:00 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.
27. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 27/10/19 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.
28. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΒΥΡΩΝ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 27/10/19 15:00 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.
29. ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 27/10/19 15:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
30. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή 27/10/19 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.
31. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 27/10/19 15:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)

32. ΠΕΥΚΗ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 26/10/19 16:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΖΑΝΗΣ Σ.
33. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 26/10/19 16:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
34. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 26/10/19 16:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΤΖΙΚΑΣ Ε.
35. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 27/10/19 11:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.
36. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 27/10/19 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.
37. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 27/10/19 15:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.
38. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΛΑΤΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 27/10/19 15:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.
39. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 27/10/19 15:15 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)

40. ΠΟΨ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 26/10/19 16:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.
41. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 26/10/19 16:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.
42. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 26/10/19 16:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.
43. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 27/10/19 11:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΔΟΣΗΣ Μ.
44. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 27/10/19 11:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.
45. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 27/10/19 15:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.
46. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 27/10/19 15:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.
47. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 27/10/19 15:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)

48. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 26/10/19 16:00 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΣΙΝΤΟΣ Δ.
49. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 26/10/19 16:00 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ Π., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.
50. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 26/10/19 16:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.
51. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΡΟΥΦ Κυριακή 27/10/19 09:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ.
52. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 27/10/19 11:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β.
53. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 27/10/19 12:00 ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΜΠΑΝΤΗΣ Α.
54. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 27/10/19 15:00 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΘΩΜΑΣ Π., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
55. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 27/10/19 15:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ.

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)

56. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 26/10/19 15:30 ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΝΑΣΗΣ Σ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.
57. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 26/10/19 16:00 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΝΑΟΥΜ Δ.
58. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 26/10/19 16:00 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΠΑΝΤΗΣ Α., ΜΠΕΝΟΣ Α.
59. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 27/10/19 09:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ.
60. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 27/10/19 11:00 ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι.
61. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 27/10/19 12:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α.
62. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 27/10/19 13:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΚΑΡΝΗΣ Γ.
63. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 27/10/19 15:00 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε.

Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)

64. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 26/10/19 16:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
65. ΑΦΟΒΟΣ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 26/10/19 16:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.
66. ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 26/10/19 16:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ.
67. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 26/10/19 16:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.
68. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 27/10/19 10:30 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.
69. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΡΙΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 27/10/19 11:00 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΚΑΡΤΑΛΙΑΣ Π., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.
70. ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 27/10/19 11:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΝΑΣΗΣ Σ., ΜΟΣΧΟΣ Α.
71. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 27/10/19 11:00 ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.

Related posts

Τακτική Γενική Συνέλευση (29/6) με εκλογές στα Μελίσσια

Abola Team 3

Κιούρκος: «Είμαστε σε πολύ καλό δρόμο»

Abola Newsroom

Κανένας παίκτης δεν αποχωρεί από την ομάδα αναφέρει σε ανακοίνωση η Αγ. Παρασκευή

Abola Team 3