31.2 C
Αθήνα
Αύγουστος 6, 2020
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Τα ματς του Σαββάτου 16/11 στην ΕΠΣΑΝΑ

Δείτε τα παιχνίδια του Σαββάτου 16/11 της 9ης αγωνιστικής για την ΕΠΣΑΝΑ:

Α Κατηγορία
1. ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Καλυβίων
Σάββατο 16/11/19 15:00 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
Β Κατηγορία
2. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Κρυονερίου
Σάββατο 16/11/19 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β.
(Παρατηρητής: ΠΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
3. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Σταμάτας
Σάββατο 16/11/19 15:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
4. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Καλάμου
Σάββατο 16/11/19 15:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)
5. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς
Σάββατο 16/11/19 15:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .)
6. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Γέρακα
Σάββατο 16/11/19 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
7. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Δροσιάς
Σάββατο 16/11/19 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .)
8. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Παλαιάς Φώκαιας
Σάββατο 16/11/19 15:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
Γ Κατηγορία
9. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ ΔΑΚ Παιανίας
Σάββατο 16/11/19 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)

Related posts

Η Θύελλα Ραφήνας Κυπελλούχος ΕΠΣΑΝΑ 6-5 στα πέναλτι την Μαρκό-Δ. Γιαρένης: “Ταφόπλακα στα φαντάσματα του παρελθόντος”-Με τον ύμνο του Τσάμπιονς Λιγκ η είσοδος των δύο ομάδων στο γήπεδο-Όλες οι επώνυμες παρουσίες

Abola Team 3

Ντελίριο ενθουσιασμού έχει προκαλέσει στις τάξεις του Αμφιάραου Καλάμου η πρόσληψη του Γιώργου Αθανασιάδη στην τεχνική ηγεσία της ομάδας

Abola Team 3

Νέα διοίκηση Σαρωνικού

admin