Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Τα ματς του Σαβ/κου (10η Αγων.) στην ΕΠΣΑΝΑ

Α Κατηγορία
2. ΑΝΟΙΞΗ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Άνοιξης Σάββατο 23/11/19 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
3. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Κυριακή 24/11/19 00:00 Δεν θα διεξαχθεί
4. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 24/11/19 15:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
5. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 24/11/19 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
6. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Αναβύσσου Κυριακή 24/11/19 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
7. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Γλυκών Νερών Κυριακή 24/11/19 15:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
8. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 24/11/19 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
9. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Μαραθώνα Κυριακή 24/11/19 15:00 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΧΟΙΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
Β Κατηγορία
10. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Ανθούσας Σάββατο 23/11/19 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)
11. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 23/11/19 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
12. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Βουλιαγμένης Σάββατο 23/11/19 15:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .)
13. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Διονύσου Σάββατο 23/11/19 15:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ .)
14. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Ανθούσας Κυριακή 24/11/19 15:00 ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
15. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Σταμάτας Κυριακή 24/11/19 15:00 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΙΝΑΣ Θ.
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
16. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Νέας Μάκρης Κυριακή 24/11/19 15:00 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ., ΝΙΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ)
17. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Πολυδενδρίου Κυριακή 24/11/19 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
Γ Κατηγορία
18. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Πολυδενδρίου Σάββατο 23/11/19 15:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΡΙΖΟΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
19. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Καλυβίων Κυριακή 24/11/19 15:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ )
20. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Γέρακα Κυριακή 24/11/19 15:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΚΟΣΜΑΣ Κ., ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
21. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Συκαμίνου Κυριακή 24/11/19 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ., ΜΑΡΛΑΣΗΣ Α., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
22. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ Βάρης Κυριακή 24/11/19 15:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΚΑΜΠΕΡΟΣ ..
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .)
23. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 Καπανδριτίου Κυριακή 24/11/19 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΒΑΛΛΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)
24. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Άνοιξης Κυριακή 24/11/19 15:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)

Related posts

ΕΠΣΑΝΑ: Έξι αγώνες αύριο (19/2) στην Ανατολική Αττική

Abola Team

Τα εύσημα από τους Νικητές Ανθούσας στον νεαρό άσο των τζούνιορ Θάνο για την επιτυχία του σε ΤΟΥΡΝΟΥΑ BEACH SOCCER

Abola Team 3

Εθνικός Νέας Μάκρης – Αετός Πικερμίου 2-1 (φιλικό)

Ρένος Γιαμπουράς