24.8 C
Αθήνα
Αύγουστος 10, 2020
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Τα ματς του Σαβ/κου (12η Αγων.) στην ΕΠΣΑΝΑ

Δείτε τα παιχνίδια της 12ης Αγωνιστικής για την ΕΠΣΑΝΑ:
Α Κατηγορία
1. ΑΝΟΙΞΗ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Άνοιξης Σάββατο 07/12/19 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
2. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Κυριακή 08/12/19 00:00 Δεν θα διεξαχθεί
3. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 08/12/19 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
4. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 08/12/19 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
5. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ Αναβύσσου Κυριακή 08/12/19 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΝΙΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
6. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 08/12/19 15:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
7. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Γλυκών Νερών Κυριακή 08/12/19 15:00 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
8. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 08/12/19 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
Β Κατηγορία
9. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Ανθούσας Σάββατο 07/12/19 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
10. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 07/12/19 15:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .)
11. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Καλάμου Σάββατο 07/12/19 15:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
12. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Διονύσου Σάββατο 07/12/19 15:00 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΥΚΝΗΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ .)
13. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Ανθούσας Κυριακή 08/12/19 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
14. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Σταμάτας Κυριακή 08/12/19 15:00 ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
15. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Νέας Μάκρης Κυριακή 08/12/19 15:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
16. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Πολυδενδρίου Κυριακή 08/12/19 15:00 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
Γ Κατηγορία
17. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 07/12/19 15:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
18. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ Πολυδενδρίου Σάββατο 07/12/19 15:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΚΟΣΜΑΣ Κ., ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η.
(Παρατηρητής: ΜΠΑΡΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
19. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Καλυβίων Κυριακή 08/12/19 15:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΜΠΕΡΟΣ ..
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ )
20. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 Συκαμίνου Κυριακή 08/12/19 15:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΡΙΖΟΣ Δ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)
21. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Βάρης Κυριακή 08/12/19 15:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ.
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .)
22. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Καπανδριτίου Κυριακή 08/12/19 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΜΑΡΛΑΣΗΣ Α., ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
23. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Αγίας Άννας Κυριακή 08/12/19 15:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ .
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)

Related posts

Το πρωί της Κυριακής 10/6 η Γ.Σ. στα Καλύβια

Abola Team 3

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ Π.Ε.Π.Π.: Δηλώσεις Πρόκου (vid)

Κωνσταντίνος Ράπτης

Tο παιχνίδι κόντρα στον ΠΑΟ Καλυβίων, για την πρώτη φάση του Κυπέλλου ΕΠΣΑΝΑ, έκανε η διοίκηση του ΑΟ Άρτεμις.

Ρένος Γιαμπουράς