31.2 C
Αθήνα
Αύγουστος 6, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Τα ματς του Σαβ/κου (11η Αγων.) στην ΕΠΣΠ

Δείτε τα παιχνίδια της 11ης Αγωνιστικής για την ΕΠΣΠ:
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Σάββατο 14/12/19 15:00 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
Σάββατο 14/12/19 15:15 ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΚΟΛΕΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ .)
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ
Σάββατο 14/12/19 15:30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΡΟΒΑΤΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)
ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
Σάββατο 14/12/19 16:00 ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ)
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
Κυριακή 15/12/19 13:30 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΤΣΑΝΟΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ
Κυριακή 15/12/19 15:15 ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΓΚΟΛΕΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Κυριακή 15/12/19 15:30 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΞΕΝΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ)
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»
Σάββατο 14/12/19 15:00 ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ)
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
Σάββατο 14/12/19 15:30 ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Σάββατο 14/12/19 15:30 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ)
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
Σάββατο 14/12/19 16:00 ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
Κυριακή 15/12/19 15:00 ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩ
Κυριακή 15/12/19 15:00 ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΚΑΡΑΒΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
Κυριακή 15/12/19 16:00 ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ)
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ
Κυριακή 15/12/19 10:30 ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΝΤΟΥΔΑΚΗΣ .)
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
Κυριακή 15/12/19 11:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Κυριακή 15/12/19 12:00 ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΖΕΡΒΑΚΗΣ ..
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .)
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ
Κυριακή 15/12/19 13:00 ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΝΤΟΥΔΑΚΗΣ .)
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Κυριακή 15/12/19 15:00 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΖΕΡΒΑΚΗΣ ..
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
Κυριακή 15/12/19 15:00 ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΡΟΥΣΣΟΥ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΩΡΓΙΟΥ .)
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
Κυριακή 15/12/19 16:00 ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ
Σάββατο 14/12/19 15:30 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ)
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
Κυριακή 15/12/19 11:00 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
Κυριακή 15/12/19 12:00 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΥ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΩΡΓΙΟΥ .)
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Κυριακή 15/12/19 13:00 ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΤΕΛΛΑΤΟΣ .)
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»
Κυριακή 15/12/19 13:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΣ ΦΩΤΗΣ)
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ
Κυριακή 15/12/19 16:00 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΤΣΑΝΟΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
Γ Κατηγορία
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ
Σάββατο 14/12/19 15:00 ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΡΑΠΤΗΣ Θ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ .)
Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ – ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ
Σάββατο 14/12/19 15:15 ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΤΖΙΩΤΗΣ Α., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
Κυριακή 15/12/19 10:00 ΣΠΗΛΙΟΣ Γ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΤΕΣΣΗΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Κυριακή 15/12/19 10:30 ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΤΖΙΩΤΗΣ Α., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΤΕΛΛΑΤΟΣ .)
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
Κυριακή 15/12/19 10:30 ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΣΗΦΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ .)
ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
Κυριακή 15/12/19 13:00 ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΞΕΝΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ)
ΑΣ ΚΩΦΩΝ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ
Κυριακή 15/12/19 15:00 ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ., ΚΑΤΣΑΡΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ .)

Related posts

Η Κύπρος Κορυδαλλού καλωσορίζει τον 19χρονο μεσο Οδυσσέα Τοπίκογλου.

Abola Team 2

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου (17/2) στον Πειραιά

Abola Team 3

Η Οδηγήτρια για την απώλεια του Βασίλη Βλαχάκου

Abola Team 3