6.7 C
Αθήνα
Ιανουάριος 20, 2020
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Τα ματς του Σαβ/κου (13η Αγων.) στην ΕΠΣΑΝΑ

Δείτε τα παιχνίδια της 13ης Αγωνιστικής για την ΕΠΣΑΝΑ:
Α Κατηγορία
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΝΟΙΞΗ Σάββατο 14/12/19 00:00 Δεν θα διεξαχθεί
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Καλυβίων
Σάββατο 14/12/19 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΧΟΙΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Αγίου Στεφάνου
Σάββατο 14/12/19 15:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΛΑΜΠΡΟΥ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Βάρης
Κυριακή 15/12/19 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Βούλας
Κυριακή 15/12/19 15:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Αγίας Μαρίνας
Κυριακή 15/12/19 15:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΛΑΜΠΡΟΥ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Κρυονερίου
Κυριακή 15/12/19 15:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Μαραθώνα
Κυριακή 15/12/19 15:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
Β Κατηγορία
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου
Σάββατο 14/12/19 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς
Σάββατο 14/12/19 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΠΥΚΝΗΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Κάτω Αχαρνών
Σάββατο 14/12/19 15:00 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .)
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Βουλιαγμένης
Σάββατο 14/12/19 15:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .)
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Σταμάτας
Σάββατο 14/12/19 15:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΚΙΝΑΣ Θ., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ ΔΑΚ Παιανίας
Κυριακή 15/12/19 14:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.
(Παρατηρητής: ΛΥΚΙΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ)
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Γέρακα
Κυριακή 15/12/19 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Δροσιάς
Κυριακή 15/12/19 15:00 ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
Γ Κατηγορία
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Γέρακα
Σάββατο 14/12/19 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΝΙΚΑΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ)
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ ΔΑΚ Παιανίας
Σάββατο 14/12/19 15:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ .)
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Αγίας Άννας
Κυριακή 15/12/19 15:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΡΙΖΟΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Αυλώνα
Κυριακή 15/12/19 15:00 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.
(Παρατηρητής: ΜΠΑΛΤΑΣ .)
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Διώνης
Κυριακή 15/12/19 15:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ )
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Κερατέας
Κυριακή 15/12/19 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Γραμματικού
Κυριακή 15/12/19 15:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΠΥΚΝΗΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΛΑΜΑΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)

Related posts

Σύσσωμο το Δ.Σ της ΕΠΣΑΝΑ στα παιχνίδια των Μικτών Παίδων και Νέων στη Νέα Ιωνία

Abola Team 3

Ο πρόεδρος της ΕΠΣΑΝΑ Δημήτρης Γιαρένης στην επιτυχημένη εκδήλωση του ΠΑΣ Ωρωπού (ΦΩΤΟΡΕΠΟΡΤΑΖ)

Abola Team 3

Χρυσάφης: Μας συνδέει κοινό όραμα με τον Γιώργο Παπαμακάριο