28.2 C
Αθήνα
Ιούνιος 29, 2022
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Τα ματς του Σαβ/κου (14η Αγων.) στην ΕΠΣΑ

Δείτε τα παιχνίδια της 14ης Αγωνιστικής για την ΕΠΣΑ:
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
1. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 21/12/19 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.
2. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 22/12/19 15:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΟΥΛΗΣ Δ.
3. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 22/12/19 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.
4. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 22/12/19 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΔΕΤΣΗ Μ.
5. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 22/12/19 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
6. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 22/12/19 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.
7. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 22/12/19 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.
8. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 22/12/19 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
9. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 21/12/19 15:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΙΣΣΑ Α.
10. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 21/12/19 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.
11. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 21/12/19 15:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ.
12. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 21/12/19 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.
13. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 22/12/19 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
14. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή 22/12/19 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.
15. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 22/12/19 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.
16. ΡΟΥΦ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΡΟΥΦ Κυριακή 22/12/19 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
17. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 21/12/19 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.
18. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 21/12/19 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.
19. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 21/12/19 15:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.
20. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 21/12/19 15:00 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.
21. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΒΥΡΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 22/12/19 11:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.
22. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 22/12/19 15:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.
23. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 22/12/19 15:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.
24. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 22/12/19 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
25. ΠΕΥΚΗ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 21/12/19 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
26. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 21/12/19 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΔΕΤΣΗ Μ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.
27. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 21/12/19 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.
28. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 21/12/19 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.
29. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 21/12/19 15:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.
30. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 21/12/19 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
31. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΠΛΑΤΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 22/12/19 15:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.
32. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 22/12/19 15:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΚΟΡΡΕΣ Ν.
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
33. ΠΟΨ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 21/12/19 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
34. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 21/12/19 15:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.
35. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 21/12/19 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.
36. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 21/12/19 15:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.
37. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 21/12/19 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.
38. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 22/12/19 11:00 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΔΟΣΗΣ Μ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.
39. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 22/12/19 15:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.
40. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 22/12/19 15:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
41. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 21/12/19 15:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.
42. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 22/12/19 15:00 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΣΙΝΤΟΣ Δ.
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
43. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΦΟΒΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 22/12/19 11:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.

Related posts

Ανδρέας Μπεκατώρος: Πέρασα δύο υπέροχα χρόνια στο Ρουφ

Abola Team 3

Στις 13/5 στη Ριζούπολη το μπαράζ ανόδου στην Γ’ Εθνική από τους πρωταθλητές στην Α’ ΕΠΣΑ

Abola Team 3

Εκλογές στις 26 Ιουνίου στην Λαύρα Αργυρούπολης

Kώστας Παλαιολόγος