Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Τα ματς του Σαβ/κου στην ΕΠΣA

Δείτε τα παιχνίδια αυτού του Σαββατοκύριακου για την ΕΠΣΑ:
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
1. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 04/01/20 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.
2. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 04/01/20 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
3. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 04/01/20 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
4. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 04/01/20 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
5. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 04/01/20 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΤΖΕΛΟΣ Ν.
6. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 04/01/20 15:00 ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε.
7. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 04/01/20 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
8. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΡΟΥΦ Σάββατο 04/01/20 15:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ.
9. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 04/01/20 15:00 ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
10. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 04/01/20 15:00 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α.
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
11. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 04/01/20 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.
12. ΑΦΟΒΟΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 04/01/20 15:00 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΚΟΡΡΕΣ Ν.
13. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 04/01/20 15:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.

Related posts

To πρόγραμμα του Κυπέλλου ΕΠΣΑ

Abola Team

Η Β’ Αθήνας στο … πιάτο

Abola Team

Κλήσεις στις Μικτές Παίδων και Νέων της ΕΠΣΑ για 6/2 ενόψει των κρίσιμων αναμετρήσεων

Abola Team 3