15.3 C
Αθήνα
Φεβρουάριος 26, 2020
Abola.gr
ΕΠΣΔΑ

Τα ματς του Σαβ/κου στην ΕΠΣΔΑ

Δείτε τα παιχνίδια αυτού του Σαββατοκύριακου για την ΕΠΣΔΑ:
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(16η αγωνιστική)
1. Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 25/01/20 15:00 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
2. ΒΥΖΑΣ – ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Σάββατο 25/01/20 15:00 ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΜΑΝΟΥΡΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΟΚΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
3. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ – ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ Σάββατο 25/01/20 15:30 ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΧΡΥΣΕΛΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΙΜΙΚΟΣ ΠΑΡΗΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
4. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Κυριακή 26/01/20 15:00 HABILAJ A., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ., ΠΛΑΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΝΤΖΕΛΕΠΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
5. ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ – Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Κυριακή 26/01/20 15:00 ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΧΡΥΣΕΛΗΣ Γ., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΖΩΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)
6. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ – ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ Κυριακή 26/01/20 15:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΙΜΙΚΟΣ ΠΑΡΗΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ )
7. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Κυριακή 26/01/20 15:30 ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α., ΝΑΚΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΟΚΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(16η αγωνιστική)
8. ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 25/01/20 15:00 ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΑΝΔΡΕΟΥ Ε., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
9. Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Σάββατο 25/01/20 15:00 ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΝΑΚΟΣ Π., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΝΤΖΕΛΕΠΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
10. ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ – ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣ Σάββατο 25/01/20 15:00 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΛΣΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ )
11. ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ – ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 26/01/20 13:00 ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ ΜΕΓΑΣ)
12. ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ – Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 26/01/20 15:00 ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ., ΤΟΣΙΟΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΛΕΒΑΡΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ)
13. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Κυριακή 26/01/20 15:00 ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΗΛΙΑΣ Χ., ΠΟΛΥΖΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
14. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 26/01/20 15:30 ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ ΜΕΓΑΣ)

Related posts

Τον μεσοεπιθετικό Γιάννη Τζουμάκα απέκτησε ο Βύζαντας Μεγάρων

Abola Team 2

Κάτσος: Συγχαρητήρια στον Ασπρόπυργο για την άνοδο – Εύχομαι να κερδίσει ο καλύτερος

Nάσος Φακίδης

Τα αποτελέσματα της 4ης Αγωνιστικής στην ΕΠΣΔΑ

Abola Newsroom