32.7 C
Αθήνα
Αύγουστος 13, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Τα ματς του Σαβ/κου (1-2/2/20) στην ΕΠΣΑ

Δείτε τα παιχνίδια της 18ης Αγωνιστικής για την ΕΠΣΑ:
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄
Σάββατο 01/02/20 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)
Σάββατο 01/02/20 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΗΦΑΙΣΤΟΥ
Σάββατο 01/02/20 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
Κυριακή 02/02/20 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΚΟΥΛΗΣ Δ.
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)
Κυριακή 02/02/20 15:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.
ΙΑΣΩΝ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΙΛΙΟΥ
Κυριακή 02/02/20 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄
Κυριακή 02/02/20 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
Κυριακή 02/02/20 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι.
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
Σάββατο 01/02/20 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ.
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
Σάββατο 01/02/20 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄
Σάββατο 01/02/20 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΔΟΣΗΣ Μ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄
Σάββατο 01/02/20 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)
Σάββατο 01/02/20 15:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
Σάββατο 01/02/20 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄
Σάββατο 01/02/20 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.
ΡΟΥΦ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΡΟΥΦ
Κυριακή 02/02/20 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
Σάββατο 01/02/20 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ)
Σάββατο 01/02/20 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄
Σάββατο 01/02/20 15:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)
Κυριακή 02/02/20 11:00 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ)
Κυριακή 02/02/20 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΒΥΡΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ)
Κυριακή 02/02/20 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄
Κυριακή 02/02/20 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄
Κυριακή 02/02/20 15:30 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
ΠΕΥΚΗ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΠΕΥΚΗΣ
Σάββατο 01/02/20 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
Σάββατο 01/02/20 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)
Σάββατο 01/02/20 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ
Κυριακή 02/02/20 11:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ)
Κυριακή 02/02/20 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
Κυριακή 02/02/20 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.
ΠΛΑΤΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ
Κυριακή 02/02/20 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.
Κυριακή 02/02/20 15:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
Σάββατο 01/02/20 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
Κυριακή 02/02/20 11:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
Κυριακή 02/02/20 11:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΟΨ ΗΦΑΙΣΤΟΥ
Κυριακή 02/02/20 11:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)
Κυριακή 02/02/20 15:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)
Κυριακή 02/02/20 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)
Κυριακή 02/02/20 15:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.
Σάββατο 01/02/20 15:00 ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε.
ΠΑΤΗΣΙΑ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
Σάββατο 01/02/20 15:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΚΑΟΥΚΗΣ Μ.
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)
Σάββατο 01/02/20 15:00 ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
ΛΕΟΝΤΕΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΡΟΥΦ
Κυριακή 02/02/20 09:00 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
Κυριακή 02/02/20 11:00 ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΛΩΝΗ Ε., ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν.
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)
Κυριακή 02/02/20 11:00 ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ., ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ.
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΡΟΥΦ
Κυριακή 02/02/20 12:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ
Κυριακή 02/02/20 15:00 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ.
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΡΟΥΦ
Σάββατο 01/02/20 15:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ
Σάββατο 01/02/20 15:00 ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ
Σάββατο 01/02/20 15:00 ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)
Κυριακή 02/02/20 09:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ)
Κυριακή 02/02/20 10:30 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ.
ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
Κυριακή 02/02/20 11:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)
Κυριακή 02/02/20 12:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ
Κυριακή 02/02/20 15:00 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α.
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΦΟΒΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
Σάββατο 01/02/20 15:00 ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΘΩΜΑΣ Π., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ.
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΡΙΩΝ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄
Σάββατο 01/02/20 15:00 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ
Σάββατο 01/02/20 15:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ.
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ
Κυριακή 02/02/20 09:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ.
ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)
Κυριακή 02/02/20 11:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΚΑΡΤΑΛΙΑΣ Π.
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.
Κυριακή 02/02/20 11:00 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΖΑΝΗΣ Θ.
ΑΤΤΙΚΟΣ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ
Κυριακή 02/02/20 12:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ., ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ.
ΥΜΗΤΤΟΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
Κυριακή 02/02/20 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε.

Related posts

Τουρνουά 3Χ3 για αγόρα και κορίτσια 4-17 ετών διοργανώνει ο Ερμής Ηρακλείου με την παρουσία Ελλήνων και Γερμανών σκάουτερ

Abola Team 3

Ο “εκρηκτικός” Φωστήρας επικράτησε με 1-5 των Πετραλώνων και προκρίθηκε

Abola Newsroom

Κλήση για τις 25/9 στην Μικτή Νέων του Δυτικού Κλιμακίου και για τις 26/9 στις Μικτές Παίδων και Νέων της ΕΠΣΑ

Abola Team 3