Abola.gr
A' ΑΘΗΝΩΝ Α΄ ΕΠΣΑ - 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΕΠΣΑ - 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ Β΄ ΕΠΣΑ - 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ Β΄ ΕΠΣΑ - 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ Β΄ ΕΠΣΑ - 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ Β' ΑΘΗΝΩΝ Γ' ΑΘΗΝΩΝ ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΕΠΣΑ: Τα πλήρη αποτελέσματα – η επόμενη αγωνιστική

Στους αγώνες της 20ής αγωνιστικής σε Α’, Β’ και Γ’ κατηγορία Αθηνών, σημειώθηκαν τα παρακάτω αποτελέσματα:
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (20ή αγων.)
1ος ΟΜΙΛΟΣ
Χαραυγιακός – Ολυμπιακός Νέων Λιοσίων 1-0, Θρίαμβος Χαϊδαρίου – Αθηναϊκός 2-2, Χολαργός – Μελίσσια 1-0, Ιάσονας – ΑΕ Ηρακλείου 1-5, ΑΟ Περιστερίου – ΓΣ Αργυρούπολης 2-1, Νέα Ιωνία – Αγία Παρασκευή 0-0, Άρης Πετρούπολης – Πετράλωνα 2-0, Κένταυρος Βριλησσίων – Ήφαιστος Περιστερίου 1-1.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αθηναϊκός – Νέα Ιωνία, Αγία Παρασκευή – Χαραυγιακός, Ολυμπιακός Νέων Λιοσίων – Ήφαιστος Περιστερίου, Μελίσσια – Θρίαμβος Χαϊδαρίου, Πετράλωνα – Χολαργός, ΑΕ Ηρακλείου – Άρης Πετρούπολης, ΓΣ Αργυρούπολης – Ιάσονας, ΑΟ Περιστερίου – Κένταυρος Βριλησσίων.
2ος ΟΜΙΛΟΣ
Σούρμενα – Τραχώνες 2-1, Καματερό – Διάνα Ηλιούπολης 1-1, Φωστήρας Ηλιούπολης – Χαϊδάρι 1-1, Παλαιό Φάληρο – Λυκόβρυση 3-0, ΠΑΟ Ρουφ – Πανερυθραϊκός 1-0, Αίαντας Ταύρου – Παπάγος 1-2, Θύελλα Αγίου Δημητρίου – Κηπούπολη 0-0, Απόλλων Χαλανδρίου – Ηλιούπολη 2-2.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Διάνα Ηλιούπολης – Σούρμενα, Τράχωνες – Αίαντας Ταύρου, Παπάγος – Πανερυθραϊκός, Χαϊδάρι – Καματερό, Κηπούπολη – Φωστήρας Ηλιούπολης, Λυκόβρυση – Θύελλα Αγίου Δημητρίου, Ηλιούπολη – Παλαιό Φάληρο, Απόλλων Χαλανδρίου – ΠΑΟ Ρουφ.
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (20ή αγων._
1ος ΟΜΙΛΟΣ
Αλσούπολη – Άτταλος 0-1, Χαλάνδρι – ΑΕ Μεταμόρφωσης 1-1, Δόξα Βύρωνος – Αίμος Πετρούπολης 3-0, Λύκοι Χαϊδαρίου – Βύρωνας 0-5, Ιεράπολη – Εθνικός Αστέρας 2-1, Άρης Χολαργού – ΑΕ Περιστερίου 1-1, ΑΟΝ Αργυρούπολης – Λαύρα Αργυρούπολης 0-1, Άρης Καλαμακίου – Φοίνικας Περιστερίου 2-1.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Εθνικός Αστέρας – Αλσούπολη, Άτταλος – Χαλάνδρι, ΑΕ Μεταμόρφωσης – Φοίνικας Περιστερίου, Αίμος Πετρούπολης – Ιεράπολη, Βύρωνας – Δόξα Βύρωνος, ΑΕ Περιστερίου – Λύκοι Χαϊδαρίου, Λαύρα Αργυρούπολης – Άρης Χολαργού, ΑΟΝ Αργυρούπολης – Άρης Καλαμακίου.
2ος ΟΜΙΛΟΣ
Αθηναΐδα – Ταταύλα 3-2, Ελπίδα Αγίων Αναργύρων – Αστέρας Ζωγράφου 0-0, Νέα Σμύρνη – Παράδεισος 1-1, Πεύκη – Κοψαχείλα 1-4, Μικρασιατικός – ΑΟ Ιλίου 6-2, Ατρόμητος Μεταμόρφωσης – Ελευθερούπολη 1-0, Πλάτωνας – Γκυζιακός 2-3, Ορφέας Αιγάλεω – Κολωνός 0-1.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Παράδεισος – Πεύκη, Κοψαχείλα – Αθηναΐδα, Ταταύλα – Κολωνός, ΑΟ Ιλίου – Νέα Σμύρνη, Αστέρας Ζωγράφου – Μικρασιατικός, Ελευθερούπολη – Άγιοι Ανάργυροι, ΓΚυζιακός – Ατρόμητος Μεταμόρφωσης, Πλάτωνας – Ορφέας Αιγάλεω.
3ος ΟΜΙΛΟΣ
Νεοπεντελικός – Κεραυνός Γλυφάδας 1-4, Ανθούπολη – Δούρειος 5-0, Άγιος Θωμάς – ΠΟ Ψυχικού 1-2, Ηρακλής Περιστερίου – Τερψιθέα 1-0, Βριλήσσια – Αγία Ελεούσα 0-1, Χαλκηδονικός – Κηφισιά 2010 3-4, Αστέρας Εξαρχείων – ΠΑΣ Γαλάτσι 0-2, Δάφνη Παλαιού Φαλήρου – Άγιος Δημήτριος 0-0.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κεραυνός Γλυφάδας – Ηρακλής Περιστερίου, Τερψιθέα – Αστέρας Εξαρχείων, ΠΑΣ Γλάτσι – ΠΟ Ψυχικού, Αγία Ελεούσα – Νεοπεντελικός, Άγιος Δημήτριος – Βριλήσσια, Κηφισιά 2010 – Δάφνη Παλαιού Φαλήρου, Δούρειος – Χαλκηδονικός, Ανθούπολη – Άγιος Θωμάς.
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (20ή αγων.)
1ος ΟΜΙΛΟΣ
Διαγόρας Αιγάλεω – Ερμής Ηρακλείου 1-3, Δάφνη Αθηνών – Θρίαμβος Αθηνών 3-1, Πατήσια – Αναγέννηση Πετρούπολης 2-1, Άμιλλα Περιστερίου – Χρυσούπολη 7-0, Θύελλα Περιστερίου – Μαρούσι 0-3, Λέοντες – Γαλαξίας 2-4, Πανιώνιος Καισαριανής – Τριφυλλιακός 0-2, Πράσινα Πουλιά – Δάσος Χαϊδαρίου 1-3.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ερμής Ηρακλείου – Δάφνη Αθηνών, Θρίαμβος Αθηνών – Άμιλλα Περιστερίου, Χρυσούπολη – Γαλαξίας Περιστερίου, Αναγέννηση Πετρούπολης – Διαγόρας Αιγάλεω, Τριφυλλιακός – Πατήσια, Μαρούσι – Πανιώνιος Καισαριανής, Δάσος Χαϊδαρίου – Θύελλα Περιστερίου, Πράσινα Πουλιά – Λέοντες.
2ος ΟΜΙΛΟΣ
Φωστήρας Καισαριανής – Πέρα Κλουμπ 0-5, ΑΟ Κωφών – Κρόνος Αθηνών 0-3, Φοίνικας Καλλιθέας – Νίκη Αλίμου 2-1, Αμπελόκηποι – Ιπποκράτης Περιστερίου 1-0 , Παγκράτι –Ιλίσσια 2004 1-4, Προμηθέας – Ατρόμητος Χαλανδρίου 2-0, Άτλας Κυψέλης – Ένωση Βοτανικού 5-2, Πανθησειακός – ΓΣ Καισαριανής 2-4.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Νίκη Αλίμου – Πανθησειακός, ΓΣ Καισαριανής – ΑΟ Κωφω΄ν, Κρόνος Αθηνών – Πέρα Κλουμπ, Ιλίσσια 2004 – Φοίνικας Καλλιθέας, Ατρόμητος Χαλανδρίου – Παγκράτι, Ένωση Βοτανικού – Προμηθέας, Ιπποκράτης – Άτλας Κυψέλης, Αμπελόκηποι – Φωστήρας Καισαριανής.
3ος ΟΜΙΛΟΣ
Ποσειδώνας Γλυφάδας – Αρίωνας 1-0, ΑΟ Καλαμακίου – Κεραυνός Πετρούπολης 2-1, Υμηττός – ΑΕ Ιλίου 6-0, Αίας Αθηνών – Αττικός 3-1, Ίωνες Παλαιού Φαλήρου – Κορωνίδα 0-1, Θεμιστοκλής – Κεραμεικός 2-1, Λαρισαϊκός – Άφοβος 2-1, Αστέρας Χαϊδαρίου – Ζέφυρος Αιγάλεω 2-2.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κορωνίδα – Ποσειδώνας Γλυφάδας, Αρίωνας – Αστέρας Χαϊδαρίου, ΑΕ Ζέφυρος – Άφοβος, Κεραυνός Πετρούπολης – Ίωνες Παλαιού Φαλήρου, ΑΕ Ιλίου – ΑΕ Καλαμακίου, Κεραμεικός – Υμηττός, Αττικός – Θεμιστοκλής, Αίας Αθηνών – Λαρισαϊκός.

Related posts

Συνεχίζει να καλπάζει η Ένωση Βοτανικού, 5-0 τα Ταταύλα

Abola Team 3

Στούλης: «Πρωταγωνιστική πορεία στα εκτός έδρας ματς»

Kώστας Παλαιολόγος

Ο Ολυμπιακός Λιοσίων του Λάκη Σμυρνή 2-0 τον Κένταυρο Βριλησσίων

Abola Team 3