21.7 C
Αθήνα
Σεπτέμβριος 19, 2020
Abola.gr
A' ΑΘΗΝΩΝ Uncategorized ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Η κλήρωση στον 3ο όμιλο της Α’ Αθηνών

 

Το πλήρες πρόγραμμα στον 3ο όμιλο της Α’ Αθηνών είναι το παρακάτω:
1η αγωνιστική 14η
Άγιοι Ανάργυροι-Αγία Ελεούσα
Άρης Πετρ.-ΑΟ Ιάσων
Τράχωνες-Πετράλωνα
ΓΣ Αργυρούπολης-Αθηναϊκός
Καματερό-Κηπούπολη
Δόξα Βύρωνος-Άγιαξ Ταύρου
Βριλήσσια-Ανθούπολη
2η αγωνιστική 15η
Βριλήσσια-Άγιοι Ανάργυροι
Αγία Ελεούσα-Άρης Πετρ.
ΑΟ Ιάσων-Τράχωνες
Πετράλωνα-ΓΣ Αργυρούπολης
Αθηναϊκός-Καματερό
Κηπούπολη-Δόξα Βύρωνος
Ανθούπολη-Άγιαξ Ταύρου
3η αγωνιστική 16η
Άρης Πετρ.-Βριλήσσια
Τράχωνες-Αγία Ελεούσα
ΓΣ Αργυρούπολης-ΑΟ Ιάσων
Καματερό-Πετράλωνα
Δόξα Βύρωνος-Αθηναϊκός
Άγιαξ Ταύρου-Κηπούπολη
Άγιοι Ανάργυροι-Ανθούπολη
4η αγωνιστική 17η
Βριλήσσια-Τράχωνες
Άγιοι Ανάργυροι-Άρης Πετρ.
Αγία Ελεούσα-ΓΣ Αργυρούπολης
ΑΟ Ιάσων-Καματερό
Πετράλωνα-Δόξα Βύρωνος
Αθηναϊκός-Άγιαξ Ταύρου
Ανθούπολη-Κηπούπολη
5η αγωνιστική 18η
ΓΣ Αργυρούπολης-Βριλήσσια
Τράχωνες-Άγιοι Ανάργυροι
Καματερό-Αγία Ελεούσα
Δόξα Βύρωνος-ΑΟ Ιάσων
Άγιαξ Ταύρου-Πετράλωνα
Κηπούπολη-Αθηναϊκός
Άρης Πετρ.-Ανθούπολη
6η αγωνιστική 19η
Βριλήσσια-Καματερό
Άγιοι Ανάργυροι-ΓΣ Αργυρούπολης
Άρης Πετρ.-Τράχωνες
Αγία Ελεούσα-Δόξα Βύρωνος
ΑΟ Ιάσων-Άγιαξ Ταύρου
Πετράλωνα-Κηπούπολη
Ανθούπολη-Αθηναϊκός
7η αγωνιστική 20ή
Δόξα Βύρωνος-Βριλήσσια
Καματερό-Άγιοι Ανάργυροι
ΓΣ Αργυρούπολης-Άρης Πετρ.
Άγιαξ Ταύρου-Αγία Ελεούσα
Κηπούπολη-ΑΟ Ιάσων
Αθηναϊκός-Πετράλωνα
Τράχωνες-Ανθούπολη
8η αγωνιστική 21η
Βριλήσσια-Άγιαξ Ταύρου
Άγιοι Ανάργυροι-Δόξα Βύρωνος
Άρης Πετρ.-Καματερό
Τράχωνες-ΓΣ Αργυρούπολης
Αγία Ελεούσα-Κηπούπολη
ΑΟ Ιάσων-Αθηναϊκός
Ανθούπολη-Πετράλωνα
9η αγωνιστική 22η
Κηπούπολη-Βριλήσσια
Άγιαξ Ταύρου-Άγιοι Ανάργυροι
Δόξα Βύρωνος-Άρης Πετρ.
Καματερό-Τράχωνες
Αθηναϊκός-Αγία Ελεούσα
Πετράλωνα-ΑΟ Ιάσων
ΓΣ Αργυρούπολης-Ανθούπολη
10η αγωνιστική 23η
Βριλήσσια-Αθηναϊκός
Άγιοι Ανάργυροι-Κηπούπολη
Άρης Πετρ.-Άγιαξ Ταύρου
Τράχωνες-Δόξα Βύρωνος
ΓΣ Αργυρούπολης-Καματερό
Αγία Ελεούσα-Πετράλωνα
Ανθούπολη-ΑΟ Ιάσων
11η αγωνιστική 24η
Πετράλωνα-Βριλήσσια
Αθηναϊκός-Άγιοι Ανάργυροι
Κηπούπολη-Άρης Πετρ.
Άγιαξ Ταύρου-Τράχωνες
Δόξα Βύρωνος-ΓΣ Αργυρούπολης
ΑΟ Ιάσων-Αγία Ελεούσα
Καματερό-Ανθούπολη
12η αγωνιστική 25η
Βριλήσσια-ΑΟ Ιάσων
Άγιοι Ανάργυροι-Πετράλωνα
Άρης Πετρ.-Αθηναϊκός
Τράχωνες-Κηπούπολη
ΓΣ Αργυρούπολης-Άγιαξ Ταύρου
Καματερό-Δόξα Βύρωνος
Ανθούπολη-Αγία Ελεούσα
13η αγωνιστική 26η
Αγία Ελεούσα-Βριλήσσια
ΑΟ Ιάσων-Άγιοι Ανάργυροι
Πετράλωνα-Άρης Πετρ.
Αθηναϊκός-Τράχωνες
Κηπούπολη-ΓΣ Αργυρούπολης
Άγιαξ Ταύρου-Καματερό
Δόξα Βύρωνος-Ανθούπολη

Related posts

Ο Ολυμπιακός Λιοσίων 3-1 τον Φωστήρα Ηλιούπολης

Abola Team 2

Τσέργας (Σούρμενα):”Θέλαμε οπωσδήποτε τη νίκη”(vid)

Κωνσταντίνος Ράπτης

Ο Πανερυθραϊκός νίκησε 5-1 την Κ20 της Καλλιθέας

Abola Team 2